Elkalub GLS 163

Makaralı ve sürtünmesiz yataklarda kullanım için yüksek saflıkta ve basınca karşı yüksek dirençli kısa lifli, yeşil bir grestir.

GLS 163, makaralı ve sürtünmesiz yataklarda kullanım için yüksek saflıkta ve basınca karşı yüksek dirençli kısa lifli, yeşil bir grestir. Gres çok tiksotropik bir davranışa sahiptir, bu da, penetrasyon değerlerinin dinlenme durumunda neredeyse 100 puan daha düşük olduğu anlamına gelir (gres daha katıdır). GLS 163 ile bu davranış, sızdırmazlığı iyi olmayan rulmanlarda veya daha yüksek toleranslı rulmanlarda avantajlıdır.

GLS 163 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

Merkezi yağlama ünitelerinde taşınabilirliği iyidir. Tiksotropi nedeniyle, besleme kutusunun gresi basınç altına almak için bir takip pistonu olmalıdır. Hafif basınç, gresin hemen akmasını sağlar. İnce taneli, kısmen sentetik gres çok esnek bir dokuya sahiptir, bu nedenle küçük, sürekli değişen kılavuz hareketi değişiklikleri için son derece uygundur. Dinlenme durumunda, gres neredeyse ilk değerlerine geri döner.

Kimyasal bileşimi nedeniyle, dış veya iç koşullardan kaynaklanabilecek artan sıcaklıklarda Mos2 oluşturur. Bu durumlarda, Mos2 yağlamayı devralır. Yağlama noktaları daha sonra gri veya siyah görünür. Uygulama örnekleri: Kavrayıcı miller (UV ve vernik alanlarında da), miller, kötü sızdırmaz yavaş yataklar, iyi sızdırmaz hızlı yataklar.

ELKALUB GLS 163 KULLANIM YERLERİ

Makaralı rulman, rulmanlar, açık dişliler, raflar, baskı, elektrikli el aletleri, rulman üreticisi

ELKALUB GLS 163 FİYATI

Fiyat almak için…

ELKALUB GLS 163 ALTERNATİF (MUADİL)
Elkalub Türkiye Endüstriyel Yağ ve Gres

Esas olarak otomotiv sektöründe kullanım için yenilikçi yüksek performanslı yağlayıcılar, yağ ve yakıt katkı maddeleri ile 1956 yılında kurulmuştur. 1970'lerde ürünlerimizi endüstriyel ve el sanatları uygulamaları için gücü artıran yağlamaya odakladık. O zamandan beri ürünlerimiz ELKALUB markası altında satılmaktadır.

Özenle seçilmiş ürün yelpazemizle, müşterilerimizin çeşitli yağlayıcı gereksinimlerini dikkate alıyoruz. Uygulama alanının farklı fiziksel koşulları için yağlar veya gresler olarak yağlayıcılar sunuyoruz. Özellikle erişilmesi zor yağlama alanları için sprey formundaki greslerimiz ve yağlarımız çok kullanışlıdır. ELKALUB yüksek performanslı yağlayıcılar, özellikle zorlu yağlama görevlerinin çözümü için uygulanır. Matbaa baskı endüstrisi, gıda endüstrisi, ilaç endüstrisi, makine ve tesis yapımı endüstrisi, otomotiv endüstrisi, alet üreticileri gibi farklı endüstri dallarında sayısız tanınmış ulusal ve uluslararası şirket ve grup için yağlayıcılar geliştiriyor ve üretiyoruz.

Gıda endüstrisinde kullanılması amaçlanan yağlayıcıların özel gereksinimleri karşılaması gerekir. Ürünlerin zararsızlığı konusunda herhangi bir taviz verilmemelidir. Öte yandan gıda endüstrisi için makine üreticileri, yağlama maddesinin performansıyla ilgili herhangi bir kesintiyi kabul etmek istemiyor. Gıda endüstrisinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış çok çeşitli ELKALUB yağlama gresleri ve yağları her iki gereksinimi de karşılar. Uygulamaya bağlı olarak, NSF H1 / H2 onayına sahip 70'den fazla yağlayıcı sunuyoruz.

Elkalub malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Mineral ve Sentetik Yağlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Elkalub yağları, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Elklaub Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.