Neo Lubricants Neogrease LB 2

Mineral baz yağ, lityum sabun, performansını artıran katkı maddeleri ve beyaz katı yağlayıcılardan yapılmış çok amaçlı beyaz grestir.

Neogrease LB 2, yüksek kaliteli ve saf mineral baz yağ, lityum sabun, performansını artıran katkı maddeleri ve beyaz katı yağlayıcılardan yapılmış çok amaçlı beyaz grestir.

NEOGREASE LB 2 KULLANILDIĞI YERLER

Temizlik gereklilikleri nedeniyle beyaz gres talep edilen alanlarda, yüksek yüklere maruz kalan ekipmanlarda rulmanların, makaralı rulmanların, millerin ve kızakların yağlanması, endüstriyel tesislerde: Yiyecek ve içecek (olası temas olmayan noktalar), Tekstil, Kağıt ve karton, Ev aletleri, Hassas mekanik.

NEOGREASE LB 2 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Mekanik işe karşı mükemmel davranış
– Eskimeye karşı yüksek direnç
– Metalik parçalar için yüksek anti-pas koruması.
– Su ile yıkanmaya karşı dayanıklıdır.
– Gres filmi kalmadığında bile acil yağlama sağlayarak yağlama aralıklarını uzatır.

NEOGREASE LB2 NASIL UYGULANIR ?

Fırça, spatula veya gres tabancası ile uygulanabilir. Otomatik yağlama sistemlerinde pompa uyumu mutlaka kontrol edilmelidir.

özel endüstriyel yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Karşılaştırma Cetveli ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Neo Lubricants özel endüstriyel yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.