AMBLYGON TA 15/2, mineral yağ ve poliüre bazlı, uzun süreli ve yüksek sıcaklık yağlama gresidir. Bu yağlama gresi, 150 °C'ye kadar geniş bir servis sıcaklığı aralığını kapsayan makine yapımı sektöründe uzun süreli veya ömür boyu yağlama için kullanılır. İyi yapışma, sıcak ve soğuk suya ve seyreltilmiş alkali ve asit çözeltilerine karşı direnç sunar. AMBLYGON TA 15/2 oksidasyona ve yaşlanmaya karşı dayanıklıdır ve korozyona karşı korur.

KLÜBER AMBLYGON TA 15/2 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Yüksek yüklere maruz kalan birçok uygulama için çok yönlü gres
– Yüksek sıcaklıklara veya agresif ortamlara maruz kaldığında bile uzun hizmet ömrü
– Suya ve suya karşı yüksek direnç sayesinde uzun kullanım ömrü buhar
– Sürtünme noktalarına mükemmel yapışma sayesinde uzun hizmet ömrü
– Yüksek yapışma nedeniyle geliştirilmiş sızdırmazlık etkisi
– İyi korozyon koruması sayesinde düşük bakım

KLÜBER AMBLYGON TA 15/2 NEREDE KULLANILIR ?

Yüksek sıcaklıklara ve yüklere maruz kalan yatakları ve mafsalları yağlar.

– Konveyörler
– Fırınlar (döner borulu fırınlar)
– Su pompaları
– Sıcak silindirler
– Asfalt döşeme makineleri
– Sürgülü vana
– Mühürler
– Çamaşır makineleri ve bulaşık makineleri
– Elektrikli el aletlerinde darbe mekanizması
– Eklemler, menteşeler
– Kral pimleri

KLÜBER AMBLYGON TA 15/2 NASIL UYGULANIR

Seri uygulamadan önce, mümkünse, gerçek kullanıma benzer koşullar altında bileşende elastomerlerle uyumluluğun kontrol edilmesini öneririz.

KLÜBER AMBLYGON TA 15/2 FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER AMBLYGON TA 15/2 ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.