Klüber Barrierta L 55/2

PFPE esaslı zorlu uygulamalar için kullanılan gres yağıdır. Yüksek sıcaklık ve agresif ortamlara karşı mükemmel direnç sağlar ve aynı zamanda plastikler ve elastomerlerle uyumludur.

Barrierta L 55/2, perflorlu polieter yağ (PFPE) bazlı yüksek sıcaklık gres yağlarıdır.

KLÜBER BARRIERTA L55/2 NEREDE KULLANILIR ?

Barrierta L 55, düşük buharlaşma oranı, en uzun gres ömrünü ve dolayısıyla en uzun yeniden yağlama aralıklarını sağlar.
Tipik uygulamalar şunları içerir:

– konveyörler (yükleme ve dönüş silindirleri)
– fırın arabası tekerlek yatakları
– kalender yatakları
– fan yatakları
– film gerdirme germe makinelerinde zincir yatakları

Barrierta L 55/2 en sık ilk ve uzun süreli yağlama için kullanılır. Yeniden yağlama için daha yumuşak NLGI sınıf 1 veya daha düşük dereceler önerilir. Barrierta L 55 gresleri, konsantre asitler, kül suları, organik çözücüler veya gazlar gibi çok sayıda agresif ortama maruz kaldığında bile olağanüstü uzun hizmet ömürleri sunar.

– vanalar, bağlantı parçaları ve tesisatlar örn. kimya endüstrisinde
– pnömatik bileşenler
– seviye göstergeleri, örn. yakıtlar veya kimyasallar için
– contalar (statik, dinamik)
– ekstraksiyon sistemleri

KLÜBER BARRIERTA L55/2 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Daha yüksek makine kullanılabilirliği ve daha az bakım ihtiyacı
– 260 °C'ye kadar çok yüksek çalışma sıcaklıklarında
– Agresif ortam ve buharların etkisi altında
– Plastikler ve sızdırmazlık malzemeleri ile kullanıldığında
– Çok sayıda endüstride ve bileşen türünde güvenilir çalışma
– Uzun süreli stabilite sağlamak için özel olarak üretilmiş Barrierta baz yağları sayesinde
– Çeşitli uygulamalar için çok sayıda onay ve referansla desteklenir
– Farklı uygulamalara uygun dört tutarlılık sınıfı

KLÜBER BARRIERTA L55/2 NASIL UYGULANIR

Barrierta L 55 Optimum sonuçlar için, ilk yağlamadan önce tüm sürtünme noktalarının önce beyaz ispirto 180/210 ve ardından Klüberalfa XZ 3-1 ile temizlenmesini öneririz. Ardından, tüm solvent kalıntılarını gidermek için sürtünme noktaları temiz kuru basınçlı hava veya sıcak hava ile kurutulmalıdır.

KLÜBER BARRIERTA L55/2 FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER BARRIERTA L55/2 ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.