Klüber Klüberpaste 46 MR 401

Açık renkli yüksek basınca dayanıklı lityum sabun ve özel katı yağlayıcı katkı maddeleri içeren çok amaçlı bir yağlama pastasıdır.

Klüberpaste 46 MR 401, seçilmiş baz yağlar, lityum sabun ve özel katı yağlayıcı katkı maddeleri içeren çok amaçlı bir yağlama pastasıdır. Bu çok yönlü çok amaçlı macun, geniş bir servis sıcaklığı aralığına sahiptir ve iyi bir basınç emme kapasitesinin yanı sıra demir dışı metallere, birçok plastik ve elastomerlere karşı nötr davranış gösterir.

KLÜBER KLÜBERPASTE 46 MR 401 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Yüksek yüklü sürtünmeli bağlantıların kolay montajı ve demontajı

– Tribo-korozyon ve çubuk kaymasından kaynaklanan erken malzeme yaşlanmasını önler

– Plastikler ve elastomerler dahil olmak üzere birçok malzeme kombinasyonu ile kullanılabilir.

KLÜBER KLÜBERPASTE 46 MR 401 NEREDE KULLANILIR ?

Öözellikle sürtünmeli bağlantılarda montaj yağlayıcısı olarak ve çok yüksek basınç yüklerine, düşük kayma hızına, yüksek aşınmaya, yapışma-kayma ve tribo-korozyona maruz kalan tüm sürtünme noktalarının ince film yağlanması için uygundur. Tipik uygulamalar şunları içerir: pim ve cıvataların presle oturması montajı, rulmanlı yatakların, tekerleklerin ve flanşların montajı, çok düşük hızlarda çalışan makaralı ve kaymalı yatakların yağlanması. Dişli miller, yivli miller, bilyalı ve lokma mafsallar ve rot başı yatakları gibi bileşenlerde alıştırma hasarını ve yapışmayı önlemek için de uygundur. Plastiklerle iyi uyumluluğu, daha uzun kullanım ömrü için kauçuk-elastik malzemelerden yapılmış radyal mil keçelerinin (o-ringler, v-ringler, sızdırmazlık kapları) yağlanmasını kolaylaştırır. Birçok farklı elastomer ve plastik bileşimi nedeniyle, seri uygulamadan önce uyumluluğun kontrol edilmesini öneririz.

KLÜBER KLÜBERPASTE 46 MR 401 NASIL UYGULANIR

Uygulamadan önce temas yüzeylerini temizlemek ve solvent kalıntılarını tüy bırakmayan kuru bir bezle temizlemek önemlidir. Klüberpaste 46 MR 401 spatula ile ince bir tabaka halinde tüm yüzeye kolayca uygulanabilir. Aşırı yağlamayı önlemek önemlidir. Macunu plastik bir malzemeye uygulamadan önce bir malzeme uyumluluk testi yapmanızı öneririz.

KLÜBER KLÜBERPASTE 46 MR 401 FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER KLÜBERPASTE 46 MR 401 ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.