Klübersynth UH1 14-31, özellikle gıda işleme ve ilaç endüstrileri için geliştirilmiştir. Bu yağlayıcı NSF H1 tescillidir ve bu nedenle FDA 21 CFR § 178.3570 ile uyumludur. NSF H1 tescilli bir yağlayıcı olan düşük sıcaklık ve aşınma önleme özelliklerinin yanı sıra iyi su direnci ve etkili aşınma ve korozyon koruması ile öne çıkmaktadır.

KLÜBER KLÜBERSYNTH UH1 14-31 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Yumuşak kıvam ve düşük baz yağ viskozitesi sayesinde düşük sıcaklıklarda da güvenilir çalışma
– İyi yapışma ve antikorozif davranış nedeniyle erken bileşen arızası riski azaltıldı
– Merkezi yağlama sistemlerinde çok iyi pompalanabilirlik sayesinde yağlayıcı eksikliği önlenir
– Daha yüksek proses güvenilirliği için NSF-H1 kaydı.

KLÜBER KLÜBERSYNTH UH1 14-31 NEREDE KULLANILIR ?

Gıda işleme ve ilaç endüstrilerindeki makine ve ekipmanlarda, tercihen gıda ürünü ile teknik olarak kaçınılmaz temasın engellenemeyeceği yağlama noktalarında kullanılır. Ancak, yağlayıcı kontaminasyonu sorunlarını önlemek için bölgedeki tüm yağlama noktalarına Klübersynth UH1 14-31 verilmesini öneririz. Tercihen son derece düzgün çalışma ve geniş bir hız aralığı gerektiğinde kullanılmalıdır. Düz ve makaralı yataklar, kaldırma silindirleri, mafsallar, contalar vb. için ve ayrıca donma ve derin dondurma tünellerinde sürtünme noktalarının yağlanması veya yumuşak bir gres ile yağlandığında daha düzgün çalışan zincirler için tasarlanmıştır.

KLÜBER KLÜBERSYNTH UH1 14-31 NASIL UYGULANIR

Fırça, spatula, gres tabancası veya otomatik yağlama sistemleri ile uygulanabilir. Servis sıcaklıkları -45 °C ile 120 °C arasında değişmektedir. Belirli uygulamalar için daha düşük sıcaklıklar da mümkündür. Yağlama filmi işlevselliğini yaklaşık -70 °C

KLÜBER KLÜBERSYNTH UH1 14-31 FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER KLÜBERSYNTH UH1 14-31 ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.