Gıda Onaylı Yağ ve Gres

Aradığınız ürüne ait sonuçlar aşağıdaki gibidir.

Gıda Onaylı Yağ ve Gres teknik detaylar, fiyatları, incelemeler

Gıda Onaylı Yağ ve Gres, doğrudan insanların sağlığını korumak için özel üretilen endüstriyel yağ ve greslerdir. Bu yağlar kullanılan makinede özellikle tesadüfi bulaşma riski durumunda kullanılır.

Beyaz yağlar (White Oils): İnsan sağlığı ile ilgili gerekliliklerle mümkün olduğunca uyumlu hale getirmek için gelişmiş bir işlemden geçirilmiş geleneksel gıda yağlarıdır. Son derece berraktırlar – dolayısıyla “beyaz yağlar” “adı verilir. Codex Alimentarius Komisyonu tarafından onaylanmıştır.

Tesadüf Kazayla temas: Modern teknolojilerin gerektirdiği teknik kısıtlamalar ve halk sağlığı gereklilikleriyle ilişkili kısıtlamalar, yanlışlıkla gıda teması için NSF-H1 tescilli yağlayıcıların geliştirilmesine neden olmuştur. (USDA-H1 standardartı). Bunlar, yanlışlıkla gıda maddeleriyle temas etmeleri halinde insanların sağlığına zarar vermeyen Gıda Onaylı Yağ ve Gres yağlarıdır. Gıda ile teması örneğin, durdurulacak kadar erken tespit edilmeyen bir sızıntı veya kazayla su sıçraması anlamına gelir.

Gıda İşleme Yardımcıları: Gıda maddeleriyle doğrudan temasın olduğu durumlarda, çoğunlukla kolza veya ayçiçeği tohumlarından elde edilen bitkisel yağlar kullanılır. Bunlar bisküvileri kalıplarından çıkarırken çok kullanışlıdır, örneğin: gıda ile temastan kaçınmanın bir yolu yoktur ve bu nedenle bileşenlerin daha da dikkatli seçilmesi gerekir. Bu yağlara Gıda İşleme Yardımcıları adı verilir.

Gıda endüstrisi kademeli olarak NSF-H onaylı yağlayıcılara ve bitkisel yağlara geçiyor. NSF International, meslekte bir otorite olarak kabul edilen ve bileşimlerine bağlı olarak ürünlerin tescili için dünya referansı olarak hizmet veren bir ABD kuruluşudur. Gıda Onaylı Gres Yağı, Gıda uyumlu GRES, NSF H1 Onaylı yağlar, Gıda Gresi, Gıda Gres Yağı. Gıda sanayinde kullanılan yağlar, gıdaya uygun gres, gıda yağı gibi soruların cevabı olarak bir çok marka vardır. Bu markalarda en çok tercih edilen ise; Neo Lubricants, Klüber, Anderol, Elkalub, Mobil.

Gıda onay gres yağı, gıda uyumlu gres, nsf h1 onaylı yağlar, gıda gresi , gıdaya uygun makine yağı, nsf h1 nedir, gıda gresi, gıdaya uygun silikon yağı. Teknik döküm, msds, pdf, gıda onay belgesi ve tüm ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.