Klübertemp HM 83-402 gresi, özellikle yüksek sıcaklıkta yağlama için tasarlanmış, perfloropolieter yağ ve PTFE bazlı uzun süreli yağlama gresidir. Baz yağın viskozitesi ve yüksek yük taşıma kapasitesi sayesinde özellikle yüksek sıcaklıklara ve yüklere maruz kalan orta hızlı rulmanların başlangıç ​​ve yeniden yağlanması için uygundur.

KLÜBER KLÜBERTEMP HM 83-402 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Yüksek tesis kullanılabilirliği ve azaltılmış bakım
– 260 °C'ye kadar çok yüksek çalışma sıcaklıklarında
– Agresif kimyasallara ve buharlara maruz kaldığında
– Çoğu plastik ve elastomer ile iyi uyumluluk

KLÜBER KLÜBERTEMP HM 83-402 NEREDE KULLANILIR ?

260 °C'ye kadar sıcaklıklarda düzenli bakım gerektiren yağlama noktaları için etkili olduğu kanıtlanmış ve önde gelen birçok üreticinin bakım ve yağlama tablolarında listelenmiştir. Tipik uygulamalar şunlardır:
– Konveyörler
– Oluklu mukavva makineleri
– Plastik sektörü
– Tekstil endüstrisi
– Baskı endüstrisi.

KLÜBER KLÜBERTEMP HM 83-402 UYUMLULUK ?

Florlu polieter yağlar ve PTFE bazlı yağlama gresleri genellikle elastomerlere ve plastiklere (perflorlu kauçuk hariç) karşı nötr olarak kabul edilir. Bununla birlikte, özellikle seri uygulamadan önce, malzemelerle uyumluluk test edilmelidir.

KLÜBER KLÜBERTEMP HM 83-402 NASIL UYGULANIR

Optimum yağlama sonuçları için önce beyaz ispirto 180/210 ve ardından Klüberalfa XZ 3-1 ile sürtünme noktalarının temizlenmesini öneririz. İlk yağlama için sürtünme noktaları temiz ve parlak (yani yağ, gres veya terden arındırılmış) ve kirleticilerden arındırılmış olmalıdır.

KLÜBER KLÜBERTEMP HM 83-402 FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER KLÜBERTEMP HM 83-402 ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.