Klüber Microlube GL 262

Orta hızlı ve düz makaralı rulmanlar için geliştirilmiş mineral yağ bazlı özel yağlayıcı gres yağıdır.

Microlube GL 262 gres yağı, mineral yağ bazlı özel yağlayıcı greslerdir. Ayrıca özel lityum sabunu ve aşınmasız bir yüzey kaplaması sağlayan Microlube katkı paketi içerirler. Alıştırma aşınması minimuma indirilir.

KLÜBER MICROLUBE GL 262 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Sınır sürtünme rejiminde optimum yağlama, böylece tribo-korozyon nedeniyle makine duruş süresini önler,
– Uzun yıllar denenmiş ve test edilmiş ve OEM'ler tarafından onaylanmıştır,
– Özellikle salınımlar ve mikro hareketler ile özel katkı maddeleri sayesinde daha uzun parça ömrü,
– Merkezi yağlama sistemlerinde iyi pompalanabilirlik sayesinde makinelerin sorunsuz çalışması.

Ek olarak, Microlube katkı paketi sınır sürtünme rejiminde koruma sağlayarak tribo-korozyonunu önler. Yüksek basınçları emme kapasitesine sahiptir ve iyi korozyon önleyici özelliklere sahiptir.

KLÜBER MICROLUBE GL 262 NEREDE KULLANILIR ?

Özellikle düşük ila orta hızlı kaymalı ve rulmanlı yataklar ile dönme hareketleri ve titreşimler için uygundur. Genellikle potansiyel olarak tribo-korozyona maruz kalan makine elemanları için uygundurlar.
– lineer kılavuzlar
– tırtıklar, çoklu yivli miller
– küçük dişliler, örn. ayar dişlileri

KLÜBER MICROLUBE GL 262 NASIL UYGULANIR

Fırça, spatula, gres tabancası ve merkezi yağlama sistemleri ile hassas bir şekilde uygulanabilir.

KLÜBER MICROLUBE GL 262 FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER MICROLUBE GL 262 ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.