Klüber Polylub GLY 801

27 inceleme

Geniş bir uygulama aralığı için geliştirilmiş sentetik hidrokarbon yağ ve özel lityum sabun bazlı sentetik gres yağıdır.

Klüber Polylub GLY 801 Özellikleri

POLYLUB GLY 801, sentetik hidrokarbon yağ, mineral yağ ve özel lityum sabun bazlıdır. Kaymalı yataklarda, kızaklarda ve plastikten yapılmış küçük dişlilerde sürtünmeyi ve aşınmayı azaltan üç yağlayıcı gres içerir.
ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI
– Çeşitli plastikler ve elastomerlerle bağlantılı birçok uygulama için – Otomotiv endüstrisindeki birçok tanınmış üretici ve tedarikçi tarafından onaylanmıştır, örn. DBL 6827.60, VW TL 52147, Ford WSD-M1 C244-A, Brose Fettgruppe 11 ve daha fazlası – Entegre UV göstergesi, minimum miktarda yağlamada bile güvenilir bir yağlayıcı algılamasına (dalga uzunluğu 366 nm) olanak tanır – Anahtarların ve kontakların mekanik sönümlenmesine ve gürültünün azaltılmasına katkıda bulunur.Plastiklerin yağlanması birçok yönden özeldir. Metallerin ve plastiğin davranışı birçok açıdan farklılık gösterdiğinden, yağlayıcıların özelliklerinin plastiğe göre ayarlanması gerekir. Birçok metalle karşılaştırıldığında, plastikler nispeten yumuşaktır. Birçok metal sürtünme noktasında olumlu etki sağlayabilen katı yağlayıcılar, plastik yağlama noktalarında olumsuz etki yapabilir veya hiç etki göstermeyebilir. Formülasyonu ile Klüber Lubrication katı yağlayıcı içermeyen ve iyi yapışma sağlayan ürünler sunar.
NEREDE KULLANILIR ?
- Araçlar - Vites bağlantıları, ısıtma ve havalandırma sisteminin hareketli parçaları, amortisör contaları, rot elemanları, koltuk mekanizmaları, açılır tavan kılavuzları, pedallar. - Kaymalı Yataklar - Birçok kaymalı yatak tasarımı türü. Özellikle normalde bir hidrodinamik yağlama filminin oluşamadığı uygulamalarda, yapışmayı büyük ölçüde önler. - Dişliler - Plastik-metal sürtünme bileşenlerine sahip küçük elektrikli dişliler, çok düşük kayma hızlarında çalışan manuel dişliler. Pnömatik kurulumlar Pnömatik valfler ve piston kollu ve çubuksuz silindirler (bu uygulamalar için üst servis sıcaklığı 130 °C'yi geçmemelidir). - Mühürler Çeşitli conta türleri için yağlama ve sızdırmazlık gresi. Metal veya plastik yüzeylere karşı göreceli hareketin neden olduğu aşınmaya maruz kalan diğer birçok plastik bileşen için de uygundur. Özellikle iyi sönümleme özellikleri sayesinde gürültü önemli ölçüde azaltılır.
NASIL UYGULANIR ?
Fırça, spatula veya otomatik ölçüm sistemleri ile uygulanır.
Klüber Lubrication yüksek performanslı endüstriyel yağlayıcıları, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler için özel yağlama gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcıların üretimini yapmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcıları mevcuttur.Klüber Türkiye ürünlerine ait gres yağı ve endüstriyel yağlar ile ilgili teknik bilgi (sds, pdf), msds (malzeme güvenlik formu) ve NSF H1 Gıda Belgesi ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Klüber muadil yüksek performanslı ürünler için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Klüber Polylub GLY 801 muadili (alternatifi)

Klüber Polylub GLY 801 muadili (alternatifi)

Klüber Polylub GLY 801 teknk döküm (pdf, sds, msds)
Klüber Polylub GLY 801 yorum, öneri ve değerlendirmeler
İnceleme ekle
Klüber Polylub GLY 801 Klüber Polylub GLY 801
Genel değerlendirme*
0/5
* Rating is required
Ürün kalitesi nasıldı ?*
0/5
* Rating is required
Fiyatı Değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
Szie sunulan hizmeti değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
İncelemeniz
* İnceleme gereklidir
İsim
* Name is required
* Please tick the checkbox to proceed
* Please confirm that you are not a robot
4,7
Toplam 27 inceleme
1-3 27 incelemesi
  1. AB
    (0) (0)
  2. İC
    (0) (0)
  3. S
    (0) (0)

Klüber Polylub GLY 801 hakkındaki tüm sorularınızı burdan iletebilirsiniz.

Bu ürün hakkında soru sorabilirsiniz.

Henüz soru sorulmadı

Soru sorun

Sorunuz bir müşteri temsilcisi veya diğer müşteriler tarafından cevaplanacaktır.

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Soru için teşekkürler!

Sorunuz alındı ve yakında cevaplanacak. Lütfen aynı soruyu tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

Sorunuzu kaydederken bir hata oluştu. Lütfen bunu web sitesi yöneticisine bildirin. Ek bilgi:

Bir cevap ekle

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Cevabınız için teşekkürler!

Cevabınız alındı ve yakında yayınlanacak. Lütfen aynı cevabı tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: