Klüber Polylub GLY 801

Geniş bir uygulama aralığı için geliştirilmiş sentetik hidrokarbon yağ ve özel lityum sabun bazlı sentetik gres yağıdır.

POLYLUB GLY 801, sentetik hidrokarbon yağ, mineral yağ ve özel lityum sabun bazlıdır. Kaymalı yataklarda, kızaklarda ve plastikten yapılmış küçük dişlilerde sürtünmeyi ve aşınmayı azaltan üç yağlayıcı gres içerir.

KLÜBER POLYLUB GLY 801 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Çeşitli plastikler ve elastomerlerle bağlantılı birçok uygulama için
– Otomotiv endüstrisindeki birçok tanınmış üretici ve tedarikçi tarafından onaylanmıştır, örn. DBL 6827.60, VW TL 52147, Ford WSD-M1 C244-A, Brose Fettgruppe 11 ve daha fazlası
– Entegre UV göstergesi, minimum miktarda yağlamada bile güvenilir bir yağlayıcı algılamasına (dalga uzunluğu 366 nm) olanak tanır
– Anahtarların ve kontakların mekanik sönümlenmesine ve gürültünün azaltılmasına katkıda bulunur.

Plastiklerin yağlanması birçok yönden özeldir. Metallerin ve plastiğin davranışı birçok açıdan farklılık gösterdiğinden, yağlayıcıların özelliklerinin plastiğe göre ayarlanması gerekir. Birçok metalle karşılaştırıldığında, plastikler nispeten yumuşaktır. Birçok metal sürtünme noktasında olumlu etki sağlayabilen katı yağlayıcılar, plastik yağlama noktalarında olumsuz etki yapabilir veya hiç etki göstermeyebilir. POLYLUB GLY 801 formülasyonu ile Lubrication, katı yağlayıcı içermeyen ve iyi yapışma sağlayan ürünler sunar.

KLÜBER POLYLUB GLY 801 NEREDE KULLANILIR ?

Araçlar
Vites bağlantıları, ısıtma ve havalandırma sisteminin hareketli parçaları, amortisör contaları, rot elemanları, koltuk mekanizmaları, açılır tavan kılavuzları, pedallar.

Kaymalı Yataklar
Birçok kaymalı yatak tasarımı türü. POLYLUB GLY 801 özellikle normalde bir hidrodinamik yağlama filminin oluşamadığı uygulamalarda, yapışmayı büyük ölçüde önler.

Dişliler
Plastik-metal sürtünme bileşenlerine sahip küçük elektrikli dişliler, çok düşük kayma hızlarında çalışan manuel dişliler. Pnömatik kurulumlar Pnömatik valfler ve piston kollu ve çubuksuz silindirler (bu uygulamalar için üst servis sıcaklığı 130 °C'yi geçmemelidir).

Mühürler
Çeşitli conta türleri için yağlama ve sızdırmazlık gresi. POLYLUB GLY 801 yağI, metal veya plastik yüzeylere karşı göreceli hareketin neden olduğu aşınmaya maruz kalan diğer birçok plastik bileşen için de uygundur. Özellikle POLYLUB GLY 801'in iyi sönümleme özellikleri sayesinde gürültü önemli ölçüde azaltılır.

KLÜBER POLYLUB GLY801 NASIL UYGULANIR

POLYLUB GLY 801 fırça, spatula veya otomatik ölçüm sistemleri ile uygulanır.

KLÜBER POLYLUB GLY 801 FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER POLYLUB GLY 801 ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Klüber Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.