Neo Lubricants Neogrease HS N2

Düz ve makaralı rulmanlar için geliştirilmiş, sentetik komplex yapılı uzun ömürlü kullanılan gres yağıdır.

Neogrease HS N2, düz ve makaralı rulmanlar için geliştirilmiş, sentetik komplex yapılı uzun ömürlü kullanılan gres yağıdır. Yapısındaki Lityum komplex ve özel katıkları sayesinde korozyona ve yaşlanmaya karşı mükemmel koruma sağlar. Basınca ve düşük sıcaklığa karşı olan mukavemeti sayesinde uzun ömürlü yağlama yapar ve ekipmanı korur.

NEOGREASE HS N2 KULLANILDIĞI YERLER

Düşük sıcaklık uygulamalarındaki düz ve makaralı rulmanlarda, küçük dişlilerde, hassas bağlantı elemanlarında, yüksek hızlarda, tekstil, takım tezgahları ve ahşap şekillendirme makinelerinde, yüksek hızlı mil yatakları, dişli miller, küçük dişliler vb. noktalarda güvenle kullanılabilir.

NEOGREASE HS N2 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Metal parçaların korozyonuna karşı mükemmel koruma ve suyla yıkamaya karşı direnç.
– Yüksek yükler ve su varlığında mekanizmaların korunmasını sağlayan olağanüstü yapışma.
– Eskimeye karşı yüksek direnç, uzun yeniden yağlama aralıklarında bile hizmette gresin bozulmasını önler.
– Çoğu asit ve alkali sulu çözeltilerin etkisine karşı çok iyi direnç.

NEOGREASE HS N2 NASIL UYGULANIR ?

Fırça, spatula veya gres tabancası ile uygulanabilir. İlk yağlamada rulmanın tamamı mutlaka doldurulmalıdır. ikinci yağlamada ise mevcut gres dışarı çıkana kadar gresleme yapılır. Otomatik yağlama sistemlerinde pompa uyumu mutlaka kontrol edilmelidir.

özel endüstriyel yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Karşılaştırma Cetveli ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Neo Lubricants özel endüstriyel yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.