Neo Lubricants Neogrease HT LH0

Uzun ömür ve performans istenen uygulamalar için geliştirilmiş mineral baz yağ ve lityum sabunu ile güçlendirilmiş gres yağıdır.

Neogrease HT LH0, uzun ömür ve performans istenen uygulamalar için geliştirilmiş mineral baz yağ ve lityum sabunu ile güçlendirilmiş gres yağıdır. İçeriğindeki sabun ve ekstra özel katkıları ile ayrıca güçlendirilmiş katığı ile güvenli ve uzun ömürlü yağlama yapar.

NEOGREASE HT LH0 KULLANILDIĞI YERLER

Düşük ve orta hızlarda çalışan rulman ve yataklarda, küçük dişli ve plastik dişlilerde, düşük vibrasyon uygulamalarında güvenle kullanılır.

NEOGREASE HT LH0 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Metal parçaların korozyonuna karşı iyi koruma
– Merkezi yağlamalarda kararlı yapı
– Yaşlanmaya ve mekanik kesmeye karşı çok yüksek direnç
– Yüksek yük taşıma ve EP (Aşırı Basınç) kapasitesi

NEOGREASEHT HT LH0 NASIL UYGULANIR ?

Fırça, spatula veya gres tabancası ile uygulanabilir. İlk yağlamada rulmanın tamamı mutlaka doldurulmalıdır. ikinci yağlamada ise mevcut gres dışarı çıkana kadar gresleme yapılır. Otomatik yağlama sistemlerinde pompa uyumu ve elastomerlerin ve plastik malzemelerin farklı bileşimleri nedeniyle kullanılmadan önce mutlaka kontrol edilmelidir.

özel endüstriyel yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Karşılaştırma Cetveli ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Neo Lubricants özel endüstriyel yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.