Neo Lubricants Neogrease HT BM2

Özel sentetik ve güçlü katkıları sayesinde yüksek performans sağlayarak vibrasyon ve ağır yükleri absorbe eden uzun ömürlü sentetik rulman gresidir.

Neogrease HT BM2, özel sentetik ve güçlü katkıları sayesinde yüksek performans sağlayarak vibrasyon ve ağır yükleri absorbe eden uzun ömürlü sentetik rulman gresidir. Diğer sıradan ve sentetik gresler gibi özelliği bozulmaz ve kalıntı bırakmaz. Yüksek sıcaklıklarda dahi yapısı bozulmadan kararlı bir yağlama sağlar.

NEOGREASE HT BM2 KULLANILDIĞI YERLER

Yüksek sıcaklıklarda daha geniş ve kararlı sıcaklığa maruz kalan parça ve rulmanların yağlanmasında, çok uzun süreli yağlama istenen parçalarda, rotor yataklarında, titreşimli makaralı ve kaymalı yataklarda elektrik motorlarında, fanlarda, bilyalı rulmanlarda, jeneratör, küçük dişli ve plastik gruplarında mükemmel ve çok uzun süreli yağlama yapar.

NEOGREASE HT BM2 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Yüksek sıcaklık direncinde yüksek performans
– Vibrasyon ve ağır titreşimde kararlılığını bozmaz
– Uzun servis ömrü
– Tam sentetik özel yağlayıcı yapı
– Düşük gürültü
– Uzun raf ömrü

NEOGREASE HT BM2 NASIL UYGULANIR ?

Fırça, spatula veya gres tabancası ile uygulanabilir. İlk yağlamada rulmanın tamamı mutlaka doldurulmalıdır. ikinci yağlamada ise mevcut gres dışarı çıkana kadar gresleme yapılır. Otomatik yağlama sistemlerinde pompa uyumu mutlaka kontrol edilmelidir.

özel endüstriyel yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Karşılaştırma Cetveli ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Neo Lubricants özel endüstriyel yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.