Neo Lubricants Neogrease HT PT 1

Yüksek sıcaklıklarda ve ağır yüklerde çalışan rulmanlar için geliştirilmiş kalsiyum sülfonat ile kalınlaştırılmış gres yağıdır.

Neogrease HT PT 1, yüksek sıcaklıklarda ve ağır yüklerde çalışan rulmanlar için geliştirilmiş kalsiyum sülfonat ile kalınlaştırılmış gres yağıdır. Yüksek viskoziteli ve özel mineral baz yağdan yapılmış olup mükemmel antikorozif ve aşırı basınç özellikleri sağlar. İçeriğindeki katkılar yük taşıma kapasitesini arttırır ve güvenli yağlama yapar.

NEOGREASE HT PT 1 KULLANILDIĞI YERLER

Olumsuz çevre koşullarında çalışan ağır yükler altında yatakların, açık dişlilerin, dişli kutularının, dişli kaplinlerin, tel halatların ve diğer mekanik bileşenlerin yağlanması için özel olarak endikedir. Özel özelliklerinden dolayı madencilik, yer hareketi, nakliye ve liman, çelik, çimento, otomotiv, kağıt, gıda, pelet presleri vb. her türlü endüstrideki mekanizmalara yüksek koruma sağlar.

NEOGREASE HT PT 1 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Mükemmel yük taşıma kapasitesi.
– Metal parçalarda korozyona karşı yüksek koruma
– Suyla yıkamaya karşı yüksek direnç.
– Ağır çalışma koşullarında bile yüksek stabilite.
– Mekanizmaların ağır yükler altında ve su varlığında korunmasını sağlayan olağanüstü aderans.
– Yüksek damlama noktası da çalışabilir.
– Yaşlanmaya karşı yüksek direnç

NEOGREASE HT PT1 NASIL UYGULANIR ?

Fırça, spatula, gres tabancası ve merkezi yağlama sistemleri ile hassas bir şekilde uygulanabilir. İlk yağlamada rulmanın tamamı mutlaka doldurulmalıdır. ikinci yağlamada ise mevcut gres dışarı çıkana kadar gresleme yapılır. Otomatik yağlama sistemlerinde pompa uyumu mutlaka kontrol edilmelidir.

özel endüstriyel yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Karşılaştırma Cetveli ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Neo Lubricants özel endüstriyel yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.