Neo Lubricants Neogrease HT SG 2

Hızlı devir altında çalışan rulmanlı ve kaymalı yataklar için geliştirilmiş komplex yapıya sahip tam sentetik yüksek devir gresidir.

Neogrease HT SG 2, hızlı devir altında çalışan rulmanlı ve kaymalı yataklar için geliştirilmiş komplex yapıya sahip tam sentetik yüksek devir gresidir. Düşük ve yüksek sıcaklıklarda çalışan aynı zamanda su ile de temasında kararlılığını bozmayan özel katıklarla üretilmiş grestir.

NEOGREASE HT SG 2 KULLANILDIĞI YERLER

Özellikle yüksek hızda çalışan rulman ve rulmanlı yataklarda, uzun yağlama istenen devirli rulmanlarda, çok düşük sıcaklık istenen rulman ve yataklarda, miller, kamlar, türbin rulmanları için ideal kullanım sağlar.

NEOGREASE HT SG 2 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Fener milleri için mükemmel uyumluluk,
– Mükemmel tutunma kabiliyeti,
– Yüksek sıcaklık ve düşük sıcaklık aralığı,
– Mükemmel korozyon özellliği,
– Tam sentetik, uzun ömürlü,
– Tüm kimyasal ve su noktalarında kullanılabilir olma özelliği

NEOGREASE HT SG2 NASIL UYGULANIR ?

Fırça, spatula veya gres tabancası ile uygulanabilir. Diğer gresler ile karışmaması tavsiye edilir. İlk yağlamada rulmanın tamamı mutlaka doldurulmalıdır. ikinci yağlamada ise mevcut gres dışarı çıkana kadar gresleme yapılır. Otomatik yağlama sistemlerinde pompa uyumu mutlaka kontrol edilmelidir.

özel endüstriyel yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Karşılaştırma Cetveli ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Neo Lubricants özel endüstriyel yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.