Neo Lubricants Neogrease SF NC 2

Yüksek performanslı özel sabun ve katkı maddeleri ile kalınlaştırılmış sentetik bazların özel karışımından yapılmış sentetik düşük sıcaklık gres yağıdır.

Neogrease SF NC 2, yüksek performanslı özel sabun ve katkı maddeleri ile kalınlaştırılmış sentetik bazların özel karışımından yapılmış sentetik düşük sıcaklık gres yağıdır. Suya karşı direnci mükemmel olup oksidasyon, korozyon, aşınma direncini ve yük taşıma kapasitesini arttırmak için tasarlanmıştır.

NEOGREASE SF NC 2 KULLANILDIĞI YERLER

Yüksek hızlarda, ağır yükler altında ve olumsuz çevre koşullarında çalışan yatakların ve diğer mekanik bileşenlerin yağlanması için özel olarak endikedir. Bazı uygulama örnekleri şunlardır: tekstil mil ve türbin yataklarda, düşük sıcaklıkta çalışan rulmanlarda, takım tezgahları ve ahşap şekillendirme makinelerinde yüksek hızlı mil yatakları, dişli miller, küçük dişliler vb. gibi uygulamalarda güvenle kullanılabilir.

NEOGREASE SF NC 2 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Yüksek hızlı yataklarda olağanüstü sürtünme ve aşınma azalması
– Metal parçaların korozyonuna karşı mükemmel koruma ve suyla yıkamaya karşı direnç
– Yüksek yükler ve su varlığında mekanizmaların korunmasını sağlayan olağanüstü yapışma.
– Eskimeye karşı yüksek direnç, uzun yeniden yağlama aralıklarında bile hizmette gresin bozulmasını önler
– Çoğu asit ve alkali sulu çözeltilerin etkisine karşı çok iyi direnç.

NEOGREASE SF NC2 NASIL UYGULANIR ?

Fırça, spatula veya gres tabancası ile uygulanabilir. Elastomerlerin ve plastik malzemelerin farklı bileşimleri nedeniyle kullanılmadan önce uyumluluk mutlaka kontrol edilmelidir. Otomatik yağlama sistemlerinde pompa uyumu mutlaka kontrol edilmelidir.

özel endüstriyel yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Karşılaştırma Cetveli ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Neo Lubricants özel endüstriyel yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.