Shell Gadus S2 OG 50

Açık dişli ve çelik halatlarda kullanılmak üzere üretilmiş kurşun ve solvent içermeyen en zorlu sıcaklık ve çalışma koşullarına dayanıklı yüksek basınç katkılı açık dişli gresidir.

Gadus S2 OG 50 gresleri, açık dişliler ve çelik halatların zorlu ortam sıcaklığı ve çalışma koşullarında yağlanmasını ve korunmasını sağlamak için geliştirilmiş, kurşun ve solvent içermeyen, EP katkılı yağlardır. Optimum performans göstermek üzere sentetik ve parafinik mineral baz yağlar ile özel olarak seçilmiş katkıların harmanlanması sonucu üretilmişlerdir. Formülasyonu sayesinde diş diplerinde kurumadan, uzun süre boyunca yumuşak kalır.

GADUS S2 OG 50 ESKİ İSMİ NEDİR ?

Malleus GL 205

SHELL GADUS S2 OG50 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Tüm çalışma ömrü boyunca doğal koruma özelliklerini devam ettirir.
– Çalışma sıcaklıkları, hızları ve basınçlarında, fener ve pinyon dişleri arasında koruyucu bir yastık tabakası oluşturur.
– Molibden disülfit ve diğer katı yağlayıcılar diş temas yüzeylerindeki sıcaklıkları düşürmek ve dişli yüzeyi karıncalanmasını minimize etmek için çalışırlar.
– Daldırma ve spreylenme metotları ile tatbik edilerek suyla birlikte yıkanıp uzaklaşmaya direnç gösterir.
– Metal yüzeyleri tuzlu su bulunan ortamlarda bile korozyona karşı korur. Kiri ve tozu iter.
– Kurşun ve solvent içermez.

SHELL GADUS S2 OG50 NEREDE KULLANILIR ?

– Öğütücü değirmenler, döner fırınlar, shovel, stacker, dragline, gemi yükleyici ve ekskavatör uygulamalarında kullanılan ağır şekilde yüklenmiş açık dişlilerde kullanılabilir.
– Shovel, dragline ve ekskavatörlerin çoğunda çok amaçlı (elektrik motoru dışında) kullanılabilir bir yağdır
– Yavaş çalışan açık dişlilerin yüzey alıştırmasında
– İş makinalarındaki düz rulmanlar, pimler/burçlar ve döndürme mekanizmalarında.
– Özellikle tuzlu suya maruz kalan demirleme amaçlı, statik ve yavaş çalışan çelik halatlar.
– Endüstriyel ve ağır madencilik uygulamalarında.

SHELL GADUS S2 OG 50 SPESİFİKASYONLAR, ONAYLAR

FLSmidth
Ferry Capitain
Lincoln

SHELL GADUS S2 OG 50 FİYATI

Fiyat almak için…

Shell Türkiye Endüstriyel Yağ ve Gres

Shell madeni yağları malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Shell madeni yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Mineral ve Sentetik Yağlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Shell endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Shell madeni endüstriyel yağlar her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.