Shell Gadus S5 V100 2

Çok düşük ve orta devirli rulmanlar için geliştirilmiş sentetik bazyağlar ve lityum komplex kalınlaştırıcı ile güçlendirilmiş gres yağıdır.

Gadus S5 V100 2, sentetik baz yağlar ve lityum kompleks kalınlaştırıcı kullanılarak üretilmektedir. İçeriğinde oksidasyon, aşınma ve paslanma önleyici katıklar bulunmaktadır. Açılı bilezikli NJ, NUP Plus tipi uygulamalardaki yüksek devirli , konik bilyalı rulmanlar ve silindirik rulmanlarda kullanıma uygundur.

GADUS S5 V100 2 ESKİ İSMİ NEDİR ?

Albida EMS 2

SHELL GADUS S5 V 100 2 NEREDE KULLANILIR ?

Çok düşük sıcaklıklara maruz kalan orta devirli rulmanlar için geliştirilmiştir. -50°C'ye ulaşan çalışma sıcaklıklarında düşük çalışma torkuna sahip olduğundan, açık ortamda çalışan fanlar ve elektrik motorları gibi uygulamalarda dört mevsim kullanılabilir. Sahip olduğu yüksek mekanik ve termal kararlılık sayesinde uzun gresaj periyotları talep edilen elektrik motorları, fanlar ve pompalarda 150°C'ye varan yatak sıcaklıklarında kullanıma uygundur.

SHELL GADUS S5 V100 2 NASIL KULLANILIR ?

Tavsiye edilen uygulamalarda uygun kullanıldığında ve hijyen standartlarının sürekli sağlandığı durumlarda herhangi bir sağlık veya emniyet problemine yol açmamaktadır. Ciltle temastan kaçınınız. Kullanım esnasında yağ geçirmeyen eldiven kullanınız. Ciltle temas halinde acilen sabun ve su ile yıkayınız.

SHELL GADUS S5 V100 2 FİYATI

Fiyat almak için…

Shell Türkiye Endüstriyel Yağ ve Gres

Shell madeni yağları malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Shell madeni yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Mineral ve Sentetik Yağlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Shell endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Shell madeni endüstriyel yağlar her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.