Mobil DTE 10 Excel Serisi Yağlar

Yüksek basınçlı, endüstriyel ve mobil ekipmanların hidrolik sistemlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış yüksek performanslı, aşınma önleyici hidrolik yağlardır.

Mobil DTE 10 Excel Serisi, özellikle modern, yüksek basınçlı, endüstriyel ve mobil ekipmanların hidrolik sistemlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış yüksek performanslı, aşınma önleyici hidrolik yağlardır. Çeşitli uygulamalarda iyi dengelenmiş bir performans sağlamak amacıyla seçilmiş baz yağlar ve katık sistemiyle oluşturulmuştur. Ürün, yüksek basınç ve yüksek çıkış güçlü pompalar kullanan zorlu hidrolik sistemlerde, uzun yağ ömrü ve en düşük düzeyde birikinti oluşumuna izin veren olağanüstü oksidasyon ve ısıl kararlılık sergiler.

Yenilikçi ultra temiz tutma performansı, pek çok modern hidrolik sistemde bulunan dar tolerans servo ve oransal valfler gibi kritik hidrolik sistem parçalarının bozulmasını önler. Kayma kararlılığı ile yüksek viskozite indeksi, azami düzeyde hidrolik verimliliği sürdürerek geniş bir çalıştırma sıcaklığı aralığı sağlar ve düşük ve yüksek sıcaklıklarda parçaları korur. Olağanüstü hava ayrışma özellikleri, kısa tepki verme süresi olan sistemlerde ek bir koruma önlemi sağlayarak, kavitasyon hasarını ve mikro yanıkları önlemeye yardım eder.

Çinko içermeyen aşınma önleyici sistem, dişli, paletli ve pistonlu pompalarda yüksek seviyede koruma sağlarken aynı zamanda birikinti oluşumunu da en aza indirir. Ek olarak, Mobil DTE 10 Excel, su ortamı için akut veya kronik olarak zehirli değildir (GHS kriterleri ve OECD testi uyarınca).

A

yrıntılı laboratuvar ve saha testleriyle formüle edilen Mobil DTE 10 Excel serisi diğer Mobil™ hidrolik yağlarıyla karşılaştırıldığında hidrolik verimlilikte ölçülebilir artış sağlar. Bu da, düşük enerji tüketimi veya makine verimi artışı, yani para tasarrufu anlamına gelir. Laboratuvar ortamında kontrollü verimlilik testinde, standart hidrolik uygulamalarda çalışırken Mobil DTE 10 Excel'in Mobil DTE 20 ile karşılaştırıldığında hidrolik pompa verimliliğinde yüzde altıya kadar iyileşme sağladığı görülmüştür.

Geniş yelpazedeki modern hidrolik sistemler üzerinde yapılan diğer laboratuvar ve saha testlerinde, geleneksel Mobil hidrolik yağlarıyla karşılaştırıldığında Mobil DTE 10 Excel serisinin, üstün hidrolik sistem temizliği ve parça koruması sağlarken, üç kata kadar daha fazla yağ ömrü sağladığı görülmüştür. Mobil DTE 10 Excel, -34 °C gibi düşük sıcaklıklarda başarılı bir şekilde çalışarak ve ISO viskozite sınıfını koruyarak yüksek viskozite indeksi değeri ve üstün kayma kararlılığı göstermiştir.

Mobil DTE 10 Excel 15, 22, 32, 46, 68, 100, 150, doğrudan rakip ürünlere karşı kontrollü koşullar altında standart paletli pompalarda da test edilmiştir. 30 dakikalık testin ardından Mobil DTE 10 Excel, daha az sistem ısısı üretmiş ve sistem sıcaklıkları benzer şartlar altında denenen bazı rakip ürünlerden 6 °C – 7 °C daha az ölçülmüştür.

MOBİL DTE 10 EXCEL ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

Mobil hidrolik yağlar olağanüstü hidrolik sistem verimliliği; çok üstün temiz tutma performansı ve yüksek düzeyde yağ dayanıklılığı sağlar. Hidrolik verimlilik özelliği hem endüstriyel hem gezici ekipmanlarda çalışma giderlerini azaltarak ve üretkenliği artırarak daha az enerji tüketimi sağlayabilir. Yağların mükemmel oksidasyonu ve ısıl kararlılığı, sistemlerin temiz kalmasını sağlarken yağ ve filtre değiştirme aralıklarının da uzatılmasına yardımcı olabilir. Etkili aşınma önleyici özellikleri ve mükemmel film dayanıklılığı, yalnızca daha az sayıda arıza değil, ayrıca üretim kapasitesinin de artırılmasına yardım eden yüksek düzeyde ekipman koruması sağlar.

– Mükemmel Hidrolik Verimlilik
– Enerji tüketiminin azalmasını veya sistemin komutlara yanıtının hızlanmasını sağlayabilir
– Çok Üstün Temiz Tutma Performansı
– Makine bakım gerekliliğini azaltacak ve parça ömrünü uzatacak şekilde, sistemde daha az birikinti oluşumu

– Kayma Kararlılığı, Yüksek Viskozite İndeksi
– Geniş bir sıcaklık aralığında sürekli parça koruması
– Oksidasyon dayanımı ve Isıl Kararlılık
– Zor çalışma şartlarında dahi hidrolik yağ ömrünü uzatır
– Elastomerler ve sızdırmazlık elemanları ile iyi uyumluluk
– Uzun sızdırmazlık elemanı ömrü ve daha az bakım

– Aşınma önleyici özellikler
– Aşınmayı azaltmaya yardım eder ve daha uzun bir ekipman ömrü sağlamak için pompa ve parçaları korur
– Mükemmel Hava Ayrışma Özellikleri
– Tepki verme süresi kısa olan sistemlerde yağ köpüklenmesi ve kavitasyon hasarını önlemeye yardım eder.
– Çoklu metal uyumluluğu
– Çok çeşitli bileşen metalürjisiyle mükemmel performans ve koruma sağlamaya yardım eder

MOBİL DTE 10 EXCEL NEREDE KULLANILIR ?

– Kritik uygulamalarda, yüksek basınç ve sıcaklıklarda çalışan endüstriyel ve mobil ekipmanların hidrolik sistemleri
– Özellikle dar toleranslı servo valflerin kullanıldığı gelişmiş Bilgisayarlı Nümerik Kontrollü (CNC) makineler gibi birikinti oluşumuna maruz kalan hidrolik sistemler
– Soğuk ilk çalıştırma ve yüksek çalışma sıcaklıklarının tipik olarak karşılaşıldığı sistemler
– Yüksek oranda yük taşıma kapasitesi ve aşınma önleyici koruma gerektiren sistemler
– Çeşitli metalürjilerin kullanıldığı, çok çeşitli parçaları kullanan makineler

MOBİL DTE 10 EXCEL FİYATI

Fiyat almak için…

Endüstriyel Yağ ve Gres

Sentetik yağlardan mineral yağlara ve yüksek performanslı greslere kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak yağ çeşitlerine sahiptir.

Mobil madeni yağları malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Mineral ve Sentetik Yağlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Mobil, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Mobil Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.