Mobil DTE 10 Excel Serisi Yağlar

53 inceleme

Yüksek basınçlı, endüstriyel ve mobil ekipmanların hidrolik sistemlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış yüksek performanslı, aşınma önleyici hidrolik yağlardır.

Mobil DTE 10 Excel Serisi Yağlar Özellikleri

Mobil DTE 10 Excel özellikle modern, yüksek basınçlı, endüstriyel ve mobil ekipmanların hidrolik sistemlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış yüksek performanslı, aşınma önleyici hidrolik yağlardır.Çeşitli uygulamalarda iyi dengelenmiş bir performans sağlamak amacıyla seçilmiş baz yağlar ve katık sistemiyle oluşturulmuştur. Ürün, yüksek basınç ve yüksek çıkış güçlü pompalar kullanan zorlu hidrolik sistemlerde, uzun yağ ömrü ve en düşük düzeyde birikinti oluşumuna izin veren olağanüstü oksidasyon ve ısıl kararlılık sergiler.Yenilikçi ultra temiz tutma performansı, pek çok modern hidrolik sistemde bulunan dar tolerans servo ve oransal valfler gibi kritik hidrolik sistem parçalarının bozulmasını önler. Kayma kararlılığı ile yüksek viskozite indeksi, azami düzeyde hidrolik verimliliği sürdürerek geniş bir çalıştırma sıcaklığı aralığı sağlar ve düşük ve yüksek sıcaklıklarda parçaları korur. Olağanüstü hava ayrışma özellikleri, kısa tepki verme süresi olan sistemlerde ek bir koruma önlemi sağlayarak, kavitasyon hasarını ve mikro yanıkları önlemeye yardım eder.Çinko içermeyen aşınma önleyici sistem, dişli, paletli ve pistonlu pompalarda yüksek seviyede koruma sağlarken aynı zamanda birikinti oluşumunu da en aza indirir. Ek olarak su ortamı için akut veya kronik olarak zehirli değildir (GHS kriterleri ve OECD testi uyarınca).Ayrıntılı laboratuvar ve saha testleriyle formüle edilen Excel serisi diğer Mobil™ hidrolik yağlarıyla karşılaştırıldığında hidrolik verimlilikte ölçülebilir artış sağlar. Bu da, düşük enerji tüketimi veya makine verimi artışı, yani para tasarrufu anlamına gelir. Laboratuvar ortamında kontrollü verimlilik testinde, standart hidrolik uygulamalarda çalışırken Mobil 10 Excel’in Mobil DTE 20 ile karşılaştırıldığında hidrolik pompa verimliliğinde yüzde altıya kadar iyileşme sağladığı görülmüştür.Geniş yelpazedeki modern hidrolik sistemler üzerinde yapılan diğer laboratuvar ve saha testlerinde, geleneksel Mobil hidrolik yağlarıyla karşılaştırıldığında üstün hidrolik sistem temizliği ve parça koruması sağlarken, üç kata kadar daha fazla yağ ömrü sağladığı görülmüştür. -34 °C gibi düşük sıcaklıklarda başarılı bir şekilde çalışarak ve ISO viskozite sınıfını koruyarak yüksek viskozite indeksi değeri ve üstün kayma kararlılığı göstermiştir.Mobil DTE 10 Excel 15, 22, 32, 46, 68, 100, 150 doğrudan rakip ürünlere karşı kontrollü koşullar altında standart paletli pompalarda da test edilmiştir. 30 dakikalık testin ardından daha az sistem ısısı üretmiş ve sistem sıcaklıkları benzer şartlar altında denenen bazı rakip ürünlerden 6 °C - 7 °C daha az ölçülmüştür.
ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI
Mobil hidrolik yağlar olağanüstü hidrolik sistem verimliliği; çok üstün temiz tutma performansı ve yüksek düzeyde yağ dayanıklılığı sağlar. Hidrolik verimlilik özelliği hem endüstriyel hem gezici ekipmanlarda çalışma giderlerini azaltarak ve üretkenliği artırarak daha az enerji tüketimi sağlayabilir. Yağların mükemmel oksidasyonu ve ısıl kararlılığı, sistemlerin temiz kalmasını sağlarken yağ ve filtre değiştirme aralıklarının da uzatılmasına yardımcı olabilir.Etkili aşınma önleyici özellikleri ve mükemmel film dayanıklılığı, yalnızca daha az sayıda arıza değil, ayrıca üretim kapasitesinin de artırılmasına yardım eden yüksek düzeyde ekipman koruması sağlar.- Mükemmel Hidrolik Verimlilik - Enerji tüketiminin azalmasını veya sistemin komutlara yanıtının hızlanmasını sağlayabilir - Çok Üstün Temiz Tutma Performansı - Makine bakım gerekliliğini azaltacak ve parça ömrünü uzatacak şekilde, sistemde daha az birikinti oluşumu - Kayma Kararlılığı, Yüksek Viskozite İndeksi - Geniş bir sıcaklık aralığında sürekli parça koruması - Oksidasyon dayanımı ve Isıl Kararlılık - Zor çalışma şartlarında dahi hidrolik yağ ömrünü uzatır - Elastomerler ve sızdırmazlık elemanları ile iyi uyumluluk - Uzun sızdırmazlık elemanı ömrü ve daha az bakım - Aşınma önleyici özellikler - Aşınmayı azaltmaya yardım eder ve daha uzun bir ekipman ömrü sağlamak için pompa ve parçaları korur - Mükemmel Hava Ayrışma Özellikleri - Tepki verme süresi kısa olan sistemlerde yağ köpüklenmesi ve kavitasyon hasarını önlemeye yardım eder. - Çoklu metal uyumluluğu - Çok çeşitli bileşen metalürjisiyle mükemmel performans ve koruma sağlamaya yardım eder
NEREDE KULLANILIR ?
- Kritik uygulamalarda, yüksek basınç ve sıcaklıklarda çalışan endüstriyel ve mobil ekipmanların hidrolik sistemleri - Özellikle dar toleranslı servo valflerin kullanıldığı gelişmiş Bilgisayarlı Nümerik Kontrollü (CNC) makineler gibi birikinti oluşumuna maruz kalan hidrolik sistemler - Soğuk ilk çalıştırma ve yüksek çalışma sıcaklıklarının tipik olarak karşılaşıldığı sistemler - Yüksek oranda yük taşıma kapasitesi ve aşınma önleyici koruma gerektiren sistemler - Çeşitli metalürjilerin kullanıldığı, çok çeşitli parçaları kullanan makineler
Mobil endüstriyel madeni yağ ve gresler, sentetik yağlardan mineral yağlara ve yüksek performanslı greslere, kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak yağ çeşitlerine sahiptir. Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler için özel yağlama gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcıların üretimini yapmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar yüksek termal stabilite sunan yağlayıcıları mevcuttur.Mobil Türkiye ürünleri olan hidrolik yağ, kompresör yağları, ısı transfer yağları, gres yağları, türbin yağlarına ait teknik bilgi (sds, pdf), msds (malzeme güvenlik formu) ve NSF H1 Gıda Belgesi ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz.
Mobil DTE 10 Excel Serisi Yağlar muadili (alternatifi)
Mobil DTE 10 Excel Serisi Yağlar teknk döküm (pdf, sds, msds)
Mobil DTE 10 Excel Serisi Yağlar yorum, öneri ve değerlendirmeler
İnceleme ekle
Mobil DTE 10 Excel Serisi Yağlar Mobil DTE 10 Excel Serisi Yağlar
Genel değerlendirme*
0/5
* Rating is required
Ürün kalitesi nasıldı ?*
0/5
* Rating is required
Fiyatı Değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
Size sunulan hizmeti değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
İncelemeniz
* İnceleme gereklidir
İsim
* Name is required
* Please tick the checkbox to proceed
* Please confirm that you are not a robot
4,3
Toplam 53 inceleme
1-3 53 incelemesi
  1. E
    (0) (0)
  2. E
    (0) (0)
  3. A
    (0) (0)

Mobil DTE 10 Excel Serisi Yağlar hakkındaki tüm sorularınızı burdan iletebilirsiniz.

Bu ürün hakkında soru sorabilirsiniz.

Henüz soru sorulmadı

Soru sorun

Sorunuz bir müşteri temsilcisi veya diğer müşteriler tarafından cevaplanacaktır.

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Soru için teşekkürler!

Sorunuz alındı ve yakında cevaplanacak. Lütfen aynı soruyu tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

Sorunuzu kaydederken bir hata oluştu. Lütfen bunu web sitesi yöneticisine bildirin. Ek bilgi:

Bir cevap ekle

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Cevabınız için teşekkürler!

Cevabınız alındı ve yakında yayınlanacak. Lütfen aynı cevabı tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: