Mobil DTE 832

En zorlu çalışma koşulları altında çalışan buhar türbinlerinde, gaz türbinlerinde ve kombine çevrim gaz türbini (CCGT) uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmış üstün performanslı türbin yağlarıdır.

Mobil DTE 832, en zorlu çalışma koşulları altında çalışan buhar türbinlerinde, gaz türbinlerinde ve kombine çevrim gaz türbini (CCGT) uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmış üstün performanslı türbin yağlarıdır. Bu gelişmiş ürünler, buhar türbini için gereken mükemmel su ile mükemmel ayrışabilirlik özelliğinin yanı sıra, ağır hizmet tipi gaz türbinlerinin ihtiyaç duyduğu birikinti kontrolünü ve “temiz tutma” performansını sağlamak adına özel olarak seçilmiş katıkları temel alır. Aynı zamanda, olağanüstü ısıl / oksidatif direnç için hidrojen ortamında işlem görmüş yüksek kaliteli baz yağlara da dayanmaktadır. Bu formülasyonlar aynı zamanda, dişli donanımlı türbinlerin yük taşıma gerekliliklerini karşılamak için çinko içermeyen bir aşınma önleyici katık sistemi içerir.

MOBİL DTE 832 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

Modern buhar ve gaz türbini tasarımlarının farklı gerekliliklerini yerine getirmenin yanı sıra, Mobil DTE 832, bir gaz türbini ve paralel olarak çalışan bir buhar türbini barındıran kombine çevrim uygulamaları için tek bir yağ kullanımını sağlayan mükemmel seçeneklerdir. Eş zamanlı olarak hem birikinti kontrolü hem de sudan ayrışabilme gerekliliklerini karşılamak, bu gelişmiş yağlama teknolojisinin en önemli performansıdır. Mobil DTE 832'nin mükemmel ısıl / oksidatif direnci, en zorlu türbin uygulamalarında çalıştırılmalarını sağlar.

Mobil DTE 832, duruş sürelerini kısaltır ve yağ değişim süresini uzatırken, türbin çalışma güvenilirliğini arttırır ve mükemmel ekipman koruması sağlar. Bu ürünler ayrıca işletmeciye en üst düzeyde esneklik sağlar, çünkü buhar, gaz ve dişli bağlantılı türbinler gibi tüm türbin tiplerinde kullanılabilirler.

Mobil DTE 832 mineral bazlı ürünler, yüz yıldan fazla bir süredir dünya çapındaki türbin işletmecilerinin tercihi olmuştur. Bu süre zarfında şirketimizin bilim insanları, yeni türbin tasarımlarının ihtiyaçlarının yağlayıcılarımız tarafından karşılanmasını veya aşılmasını sağlamak için türbin ekipman üreticileri ve işletmecileri ile güçlü bağlarını korumuştur. Bu durum, Mobil türbin yağlarının sürekli olarak iyileştirilmesini ve en uygun modern baz yağ ve katık teknolojisinin uygulanmasını gerektirmiştir.

Yüksek çıkış güçlerinde çalışan modern sabit gaz türbinleri için, ısıl / oksidatif bozulmaya ve birikinti kontrolüne karşı olağanüstü koruma temel gerekliliklerdir. Zorlu çalışma şartları, filtre tıkanması, servo valf birikintileri veya kısa yağ ömrü ile sonuçlanabilecek bir durum olan, yağın ısıl gerilimine neden olur. Modern buhar türbinleri için, yüksek düzeyde oksidasyon direnci ve buhar kaçakları olması durumlarında su ile iyi ayrışabilirlik özelliği gerekmektedir. Kombine çevrim çalışma için, yağın her iki türbin tipinin ihtiyaçlarını karşılaması gerekir.

DTE 832 yağlarının özellikleri ve sağlayabileceği faydalar aşağıdakilerdir:
– Önemli üreticilerin hem gaz türbini hem de buhar türbini gerekliliklerini karşılar veya aşar.
– Mükemmel ısıl ve oksidatif kararlılık
– Mükemmel aşınma koruması
– Mükemmel sudan ayrışma

MOBİL DTE 832 NEREDE KULLANILIR ?

Mobil DTE 832, direkt veya dişli bağlantılı buhar ve gaz türbinleri yağlama sistemlerinde ve türbin hız kontrol mekanizmalarında kullanılmak üzere tasarlanmış üstün performanslı türbin yağlarıdır.

Özel uygulamalar aşağıdakileri içerir:
– Buhar türbini ve gaz türbini için ortak bir sirkülasyon sistemine sahip olanlar dahil olmak üzere kombine çevrim (CCGT) elektrik enerjisi üretimi uygulamaları
– Elektrik enerjisi üretimi, doğal gaz boru hattı iletimi, proses işlemleri ve kojenerasyon tesisleri için kullanılan buhar türbini veya gaz türbini ünitelerinin yağlanması.

MOBİL DTE 832 FİYATI

Fiyat almak için…

MOBİL DTE 832 ALTERNATİF (MUADİL)
Endüstriyel Yağ ve Gres

Sentetik yağlardan mineral yağlara ve yüksek performanslı greslere kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak yağ çeşitlerine sahiptir.

Mobil madeni yağları malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Mineral ve Sentetik Yağlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Mobil, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Mobil Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.