Neo Lubricants Neosynth Comp S FG

Tam sentetik polyalphaolefin baz yağ ve ekstra EP özel katıkları ile güçlendirilmiş gıda onaylı kompresör yağlarıdır.

Neosynth Comp S FG, tam sentetik polyalphaolefin baz yağ ve ekstra EP özel katıkları ile güçlendirilmiş gıda onaylı kompresör yağlarıdır. Özellikle yük taşıma kabiliyeti ve sürtünme kaynaklı yüklerdeki malzemelerde aşınmayı engeller.

Mineral yağlar ve diğer sentetik hidrokarbon yağları ile karıştırılabilirler. Oksidayon ve aşınmaya karşı çok dirençli olup yapısı gereği yüksek sıcaklıklarda da mükemmel performans gösterir. Tesadüfi durumlarda FDA onayı ile sentetik polialfaolefinler, polefinik kopolimerler ve karboksilik esterlerin bir karışımından oluşur. Köpüklenmeye karşı dirençli, sudan ayrılma ve yüksek parlama noktası gibi özellikleri ile yüksek performans sağlar.

NEOSYNTH COMP S FG KULLANILDIĞI YERLER

Yiyecek, içecek, ilaç ve kozmetik endüstrilerinde tesadüfi gıda teması olabilecek tüm kompresör gruplarında, hava ile çalışan el aletlerinde, pnömatik sistemler (VG 32 veya 46) için uygundur. DIN 51 506 VDL DIN 51 524, Part 2. Santrifüj kompresörler ve pistonlu pistonlu kompresörler (ISO VG 100 ve 150) için uygundur.

NEOSYNTH COMP S FG ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Sıcaklık değişimlerinde parçalarda hasar oluşumunu engeller
– Düşük sürtünme katsayısı ile mükemmel aşınma önleme ve yaşlanma önleyici
– Köpüklenme ve karbonlaşma olmadan yüksek sıcaklıklarda kararlıdır.
– Oksidasyona karşı iyi direnç
– Mükemmel viskozite indeksi
– Artık ve çamur oluşumunu engelleyen yüksek oksidasyon kararlılığı
– Sürtünme ve aşınmaya karşı yüksek koruma
– İyi demülsifiye etme özelliği
– Alüminyum ve bakır alaşımları dahil metallerde leke bırakmaz
– Conta veya keçelerle çok iyi uyumluluk sağlar

NEOSYNTH COMP S FG NASIL UYGULANIR ?

Üreticinin spesifikasyonlarının ve boyalar ve sızdırmazlık elemanları ile uyumluluğunun doğrulanması tavsiye edilir. Vidalı tip kompresörler normalde ISO VG 32, 46 ve 68 viskozite dereceleri, pistonlu pistonlu kompresörler ISO VG 68 ve 100 için ve santrifüj kompresörler ISO VG 32 için kullanılır.

özel endüstriyel yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Karşılaştırma Cetveli ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Neo Lubricants özel endüstriyel yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.