Mobil Türbin Yağı

Mobil türbin yağı, ekipmanların güvenilirliğini ve hizmet sürelerini uzatır. Bu sayede gaz türbinli elektrik santralinizin üretkenliği ve türbinlerinin verimliliği artar. Gelişmiş formülleri sayesinde üstün koruma sunarak türbinlerinizin daha uzun süre çalışır durumda kalmalarını sağlarlar. Bu da gaz türbinli elektrik santralinizin üretkenliğini artırır.

Mobil DTE 732, DTE 746 ve DTE 768

Gaz ve buhar türbini uygulamalarında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış çinko içermeyen türbin yağlarıdır. Özenle seçilmiş baz yağlar ve antioksidanlar, pas ve korozyon önleyiciler ve köpük önleyiciler de içeren katıklar ile formüle edilmiştir. Bu bileşenler zaman içerisinde oksidasyon ve kimyasal bozunmaya karşı olağanüstü direnç sağlar.

Mobil DTE 700 Serisi yağlar, güvenilir çalışma sağlayan mükemmel sudan ayrışabilirlik, emülsiyon oluşumuna karşı direnç ve köpük önleme özellikleri sergiler. Gelişmiş hava tahliye özellikleri, türbin hidrolik kontrol mekanizmaları için kritik öneme sahiptir. Yağların performans özellikleri, duruş sürelerini kısaltır ve yağ ömrünü uzatır. Türbin çalışma güvenilirliğini arttırmaya yardımcı olan mükemmel ekipman koruması sağlar. Mobil DTE 700 Serisi’nin performansı, dünya çapında kullanılan buhar ve gaz türbinleri için çok çeşitli endüstri standartlarını ve ekipman üreticisi şartnamelerini karşılama veya aşma kabiliyetiyle kanıtlanmaktadır.

Mobil DTE 832 ve Mobil DTE 846

Buhar türbini, gaz türbini ve kombine çevrimli gaz türbinlerinin karşı karşıya kaldığı en zor çalışma koşulları altında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Performans özellikleri, duruş sürelerini kısaltır ve yağ değişim süresini uzatırken, türbin çalışma güvenilirliğini arttırır ve mükemmel ekipman koruması sağlar. Bu ürünler buhar, gaz ve dişli bağlantılı türbinler gibi tüm türbin tiplerinde kullanılabilirler. Eş zamanlı olarak hem birikinti kontrolü hem de sudan ayrışabilme gerekliliklerini karşılamak, bu gelişmiş yağlama teknolojisinin en önemli performansıdır. Mobil DTE 832 ve 846’nın mükemmel ısıl / oksidatif direnci, en zorlu türbin uygulamalarında çalıştırılmalarını sağlar.

Mobil türbin yağı fiyatı, özellikleri, pdf, msds, analiz ve tüm ihtiyaçlarınız için iletişim kurabilirsiniz.