Shell Morlina S2 B 68

Yüksek viskozite indeksli baz yağı ve çinko içermeyen formülasyonu ile pasa, korozyona ve aşınmaya karşı yüksek seviyede koruma sağlayan sirkülasyon yağıdır.

Morlina S2 B 68, yüksek basınç (EP) dayanım özelliğine gereksinim duymayan bir çok endüstriyel sirkülasyon ve yatak yağlama sistemleri ve diğer endüstriyel uygulamalar için üstün sudan ayrışma ve oksidasyona karşı koruma sağlamak üzere tasarlanmış yüksek performanslı yağlardır. Bu yağlar Morgan Construction Company ve Danieli'nin genel yatak yağları gereksinimlerini karşılamaktadır.

Morlina S2 B 68 ESKİ İSMİ NEDİR ?

Morlina 68

SHELL Morlina S2 B 68 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

Bakım periyotlarına kadar sürekli performans ve koruma sağlayan pas ve oksidasyon önleyici katık paketi ile formüle edilmiştir. Yatakların ve sirkülasyon sistemlerinin ömrünü uzatmaya yardımcı olur:

– Mükemmel sudan ayrışma özelliği sayesinde ağır yüklere maruz kalan parçalar arasındaki kritik film tabakasını korur.
– Havayı defetme özelliği sayesinde kavitasyon ve neticesinde oluşabilecek sirkülasyon pompası arızalarını minimize eder.
– Su mevcudiyetinde dahi korozyona, oksidasyona ve emülsiyon oluşumuna karşı korur.
– İçeriğindeki yüksek kaliteli baz yağları sayesinde sahip olduğu iyi sudan ayrışma ve havayı defetme özellikleri ile makine ve sistemlerin verimli yağlanmasını sağlar.

SHELL Morlina S2 B68 NEREDE KULLANILIR ?

– Makinelerin Sirkülasyon Sistemlerinde
– Sıvı Yağlamalı Yataklar
– Çoğu kaymalı ve rulmanlı yataklar ile genel endüstriyel uygulamalarda kullanıma uygundur.

SHELL Morlina S2 B68 SPESİFİKASYONLAR, ONAYLAR

– Morgan “Morgoil®”Lubricant Specification New Oil (Rev. 1.1) (MORGOIL, Morgan Construction Company firmasının kayıtlı ticari bir markasıdır.)
– Danieli Standard Oil 6.124249F
– DIN 51517-1 – Type C
– DIN 51517-2 – Type CL

SHELL Morlina S2 B68 UYUMLULUK

Mineral yağlar ile kullanılabilen tüm boya ve sızdırmazlık elemanları ile uyumludur.

SHELL Morlina S2 B 68 FİYATI

Fiyat almak için…

Shell Türkiye Endüstriyel Yağ ve Gres

Shell madeni yağları malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Shell madeni yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Mineral ve Sentetik Yağlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Shell endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Shell madeni endüstriyel yağlar her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.