Shell Corena S2 P

Yüksek basınçlı pistonlu hava kompresörlerinde üstün yağlama performansı sağlamak için geliştirilmiş hava kompresörü yağıdır. Hava çıkış sıcaklıklarının 2200C’ lere ulaştığı şartlarda çalışan pistonlu hava kompresörlerinde kullanılması uygundur.

Corena S2 P göstermiş olduğu yüksek yağlama performansı ile valf ve pistonların bakım aralıklarının uzamasına yardımcı olur. Kompresörlerin yüksek verimlilikte çalışma performansını sürekli kılarak daha uzun bir çalışma ömrüne ulaşması sağlanır. Yüksek basınç ve sıcaklıklardaki çalışma koşullarında piston ve valflerde laklaşma ve karbonlaşmaya karşı direnç göstererek bakım aralıklarının uzamasına yardımcı olur.

CORENA S2P ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

Kompresörün metal yüzeylerinin korozyona ve aşınmaya karşı etkili korunmasını sağlayarak rulman ve dişliler gibi kritik aksamların ömrünün uzamasını sağlar. Yüksek çalışma sıcaklıklarında ve basınçlarında piston ve valflerdeki laklaşmayı ve karbonlaşmayı önlemeye yardımcı olur. Bu tür oluşumlar düşük kompresör verimliliği ve artan bakım maliyetleri gibi ciddi olumsuzluklara neden olabilmektedir.

Basma hatlarında daha önceki operasyon şartlarında biriken karbonlaşmış depozitler ve pas parçacıkları sıcaklığın etkisi ile reaksiyona girip patlamaya ve yangına neden olabilmektedir. Bu tür tehlikelerin gerçekleşme olasılığını minimuma indirmeye yardımcı olur.

CORENA S2 P ESKİ İSMİ NEDİR ?

Shell Corena P

SHELL CORENA S2 P NEREDE KULLANILIR ?

Hava çıkış sıcaklıklarının 220 C' lere ulaşan koşullarda çalışan pistonlu hava kompresörlerinde kullanılması uygundur.

SHELL CORENA S2P SPESİFİKASYONLAR, ONAYLAR

– DIN 51506 VBL
– ISO 6743-3A-L DAA Normal Duty

SHELL CORENA S2 P UYUMLULUK

Hava kompresörlerinde kullanılan birçok sızdırmazlık elemanları ile uyumludur.

SHELL CORENA S2 P FİYATI

Fiyat almak için…

Shell Türkiye Endüstriyel Yağ ve Gres

Shell madeni yağları malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Shell madeni yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Mineral ve Sentetik Yağlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Shell endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Shell madeni endüstriyel yağlar her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.