Klüber Hotemp Süper N Plus

69 inceleme

En yüksek proses sıcaklıklarına ve hızlarına maruz kalan en yeni nesil sürekli levha preslerinde kullanım için özel bir yüksek sıcaklık yağıdır.

Klüber Hotemp Süper N Plus teknik bilgi

Hotemp Super N Plus, en yüksek proses sıcaklıklarına ve hızlarına tabi olan en yeni nesil sürekli levha preslerinde kullanım için özel bir yüksek sıcaklık zincir yağıdır. Hotemp Super N Plus, 230 ile 260 °C arasındaki sıcaklıklarda buharlaşma kayıpları açısından daha da geliştirilmiş olan, Hotemp serisine dayalı gelişmiş bir üründür. Sürekli toplam kayıp yağlama koşulları altında cila benzeri kalıntılar oluşmaz. Klüber Hotemp Super N Plus'ta bulunan özel katkı maddeleri, iyi aşınma koruması, yayılma özellikleri ve stabil yağlayıcı film oluşumu sağlar.
ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI
– Çok yüksek sıcaklıklarda bile gelişmiş katkı maddeleri sayesinde azaltılmış enerji tüketimi ve geliştirilmiş verimlilik – Sürekli toplam kayıp yağlama koşulları altında lak benzeri kalıntılar oluşmaz – Azaltılmış yağ tüketimi ve duman oluşumu ile düşük buharlaşma kayıpları – İyi yapışma ve yayılma özellikleri, minimum kontaminasyon riski ve tüm sürtünme noktalarına etkili yağlayıcı beslemesi.
NEREDE KULLANILIR ?
Parçacık, MDF, HDF, OSB veya LVL levhalar gibi lif levha üreten sürekli bant preslerinde kullanım için. Ürün, özellikle aşağıdaki sistemlerde kullanım için tasarlanmıştır: Messrs'ın ContiRoll®, Messrs'ın Siempelkamp Conti-Panel-System of Messrs Dieffenbacher küsters press®/contipressTM of Messrs. Metso/KüstersIsıtma ve sıkıştırma alanındaki karmaşık yağlama noktaları şunlardır:– Çelik kayışlar, makaralı halılar, ısıtma plakaları – Makaralı zincirler – Temas-basınç ve hizalama zincirleri – Çelik kayışlar, özel makaralı zincir yatakları, ısıtma plakalarıSürtünme noktaları, yani çelik kayışlar ve makaralı çubuklar, tamamen ısıtma ve sıkıştırma sıcaklıklarına maruz kalır. Zincirler tipik olarak 160 °C ila 190 °C arasındaki sıcaklıklarda radyan ısıya maruz kalır. Diğer zincirler, pimler ve bükme çubukları, makine tasarımına ve çalışma koşullarına bağlı olarak diğer HOTEMP SUPER ürünleri ile yağlanır.
NASIL UYGULANIR
Test cihazlarımızda ve uygulamada edindiğimiz deneyime göre, Hotemp Super N Plus doğru şekilde uygulandığında, yani kayışlar, makaralı çubuklar, zincirler ve kaydırma rayları her zaman bir yağ filmi ile kaplandığında, cila benzeri kalıntılar oluşturmaz. Bununla birlikte, yetersiz yağlama ile birlikte aşırı yüksek sıcaklıklar, toz kalıntılarının oluşmasına neden olabilir. Zamanında taze yağ uygularken, bu tür kalıntılar yeniden oluşturulacak ve sürtünme noktalarına uygun yağ beslemesi sağlanacaktır.
Klüber Lubrication yüksek performanslı endüstriyel yağlayıcıları, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler için özel yağlama gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcıların üretimini yapmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcıları mevcuttur.Klüber Türkiye ürünlerine ait gres yağı ve endüstriyel yağlar ile ilgili teknik bilgi (sds, pdf), msds (malzeme güvenlik formu) ve NSF H1 Gıda Belgesi ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Klüber muadil yüksek performanslı ürünler için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Klüber Hotemp Süper N Plus MUADİLİ (ALTERNATİFİ) NEDİR ?

Klüber Hotemp Süper N Plus muadili (alternatifi) için en uygun bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Klüber Hotemp Süper N Plus teknik döküm (datasheet, pdf, sds, msds) detaylarını inceleyebilirsiniz.

Klüber Hotemp Süper N Plus için soru sorabilir bilgi alabilirsiniz.

Soru ve cevap

Henüz soru sorulmadı

Soru sorun

Sorunuz bir mağaza temsilcisi veya diğer müşteriler tarafından cevaplanacaktır.

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Soru için teşekkürler!

Sorunuz alındı ve yakında cevaplanacak. Lütfen aynı soruyu tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

Sorunuzu kaydederken bir hata oluştu. Lütfen bunu web sitesi yöneticisine bildirin. Ek bilgi:

Bir cevap ekle

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Cevabınız için teşekkürler!

Cevabınız alındı ve yakında yayınlanacak. Lütfen aynı cevabı tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Klüber Hotemp Süper N Plus için yapılan yorumlar ve değerlendirmeler

İnceleme ekle
Klüber Hotemp Süper N Plus Klüber Hotemp Süper N Plus
Overall rating*
0/5
* Rating is required
Ürün kalitesi nasıldı ?*
0/5
* Rating is required
Fiyatı Değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
Size sunulan hizmeti değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
İncelemeniz
* Review is required
İsim
* Name is required
* Devam etmek için lütfen onay kutusunu işaretleyin
* Please confirm that you are not a robot
4,6
69 incelemeye dayanarak
1-2 of 69 reviews
  1. AE
    (0) (0)
  2. Ü
    (0) (0)