Klüber Hotemp Süper N Plus

En yüksek proses sıcaklıklarına ve hızlarına maruz kalan en yeni nesil sürekli levha preslerinde kullanım için özel bir yüksek sıcaklık yağıdır.

Hotemp Super N Plus, en yüksek proses sıcaklıklarına ve hızlarına tabi olan en yeni nesil sürekli levha preslerinde kullanım için özel bir yüksek sıcaklık zincir yağıdır. Hotemp Super N Plus, 230 ile 260 °C arasındaki sıcaklıklarda buharlaşma kayıpları açısından daha da geliştirilmiş olan, Hotemp serisine dayalı gelişmiş bir üründür. Sürekli toplam kayıp yağlama koşulları altında cila benzeri kalıntılar oluşmaz. Klüber Hotemp Super N Plus'ta bulunan özel katkı maddeleri, iyi aşınma koruması, yayılma özellikleri ve stabil yağlayıcı film oluşumu sağlar.

KLÜBER HOTEMP SÜPER N PLUS ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Çok yüksek sıcaklıklarda bile gelişmiş katkı maddeleri sayesinde azaltılmış enerji tüketimi ve geliştirilmiş verimlilik
– Sürekli toplam kayıp yağlama koşulları altında lak benzeri kalıntılar oluşmaz
– Azaltılmış yağ tüketimi ve duman oluşumu ile düşük buharlaşma kayıpları
– İyi yapışma ve yayılma özellikleri, minimum kontaminasyon riski ve tüm sürtünme noktalarına etkili yağlayıcı beslemesi.

KLÜBER HOTEMP SÜPER N PLUS NEREDE KULLANILIR ?

Parçacık, MDF, HDF, OSB veya LVL levhalar gibi lif levha üreten sürekli bant preslerinde kullanım için. Ürün, özellikle aşağıdaki sistemlerde kullanım için tasarlanmıştır: Messrs'ın ContiRoll®, Messrs'ın Siempelkamp Conti-Panel-System of Messrs Dieffenbacher küsters press®/contipressTM of Messrs. Metso/Küsters

Isıtma ve sıkıştırma alanındaki karmaşık yağlama noktaları şunlardır:
– çelik kayışlar, makaralı halılar, ısıtma plakaları
– makaralı zincirler – temas-basınç ve hizalama zincirleri
veya
– çelik kayışlar, özel makaralı zincir yatakları, ısıtma plakaları

Sürtünme noktaları, yani çelik kayışlar ve makaralı çubuklar, tamamen ısıtma ve sıkıştırma sıcaklıklarına maruz kalır. Zincirler tipik olarak 160 °C ila 190 °C arasındaki sıcaklıklarda radyan ısıya maruz kalır. Diğer zincirler, pimler ve bükme çubukları, makine tasarımına ve çalışma koşullarına bağlı olarak diğer HOTEMP SUPER ürünleri ile yağlanır.

KLÜBER HOTEMP SÜPER N PLUS NASIL UYGULANIR

Test cihazlarımızda ve uygulamada edindiğimiz deneyime göre, Hotemp Super N Plus doğru şekilde uygulandığında, yani kayışlar, makaralı çubuklar, zincirler ve kaydırma rayları her zaman bir yağ filmi ile kaplandığında, cila benzeri kalıntılar oluşturmaz. Bununla birlikte, yetersiz yağlama ile birlikte aşırı yüksek sıcaklıklar, toz kalıntılarının oluşmasına neden olabilir. Zamanında taze yağ uygularken, bu tür kalıntılar yeniden oluşturulacak ve sürtünme noktalarına uygun yağ beslemesi sağlanacaktır.

KLÜBER HOTEMP SÜPER N PLUS FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER HOTEMP SÜPER N PLUS ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.