Mobil Pyrolube 830

53 inceleme

Sentetik hidrokarbonlar ve özel katkılarla geliştirilmiş zincir yağıdır.

Mobil Pyrolube 830 Özellikleri

Mobil Pyrolube 830, yüksek moleküler ağırlıklı sentetik hidrokarbonlar ve esterlerin özel bir aşınma önleyici katkı paketi ile karışımından yapılmış üstün bir yüksek sıcaklık yağlayıcıdır. En şiddetli oksitlenme koşullarına maruz kalan uygulamalarda ekonomik yüksek sıcaklıkta yağlama sağlar. Deterjan etkisine sahip olacak şekilde formüle edilmiştir ve neredeyse hiç karbon tortusu bırakmaz. Uzun süreler için yeterli yüzey ayırma filmleri sağlamak için yerinde kalması ve böylece tüketim oranını düşürmesi için yeterince yapışkandır. Buharlaşma kaybı sorunlarının ve buna bağlı hoş olmayan koku ve dumanların çevreyle ilgili endişelerinin üstesinden gelen çok yüksek sıcaklıkların etkileri altında dikkate değer bir stabiliteye sahiptir.Sentetik bazlı malzemelerden yapılmış olan Pyrolube 830, optimize edilmiş yağlama koşulları altında toplam güç tüketimini azaltabilen sürtünme azaltma özelliklerine sahiptir.
ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI
- 230ºC'ye kadar sıcaklıklarda kanıtlanmış mükemmel performans - Karbonlu tortuları veya çamurları azaltır - Buharlaşmaya karşı dayanıklıdır ve uzun süreli yağlama sağlar. - Rahatsız edici kokular veya emisyonlar yok - Mükemmel yağlama ve aşınma koruması sağlar - Geleneksel ekipmanla uygulanır - İyileştirilmiş yağlama, enerji tüketimini azaltabilir.
NEREDE KULLANILIR ?
Mineral yün, seramik, tekstil, kağıt, kereste, cam, boya, fiberglas, gıda ve kimya endüstrilerinde yüksek sıcaklık proseslerinde fırın zinciri bağlantı yağı olarak tavsiye edilir. Bu ve benzeri uygulamalarda, aşınma önleyici ve uzun ömür özellikleri, minimum tüketim ile sürekli etkili yağlama sağlamak için kullanılabilir. Cam yapım makinelerinin yağlama sistemlerinde ve fırın arabası tekerlek yatakları, fırın fan yatakları vb. gibi yüksek sıcaklıklara maruz kalan diğer uygulamalarda kullanılması tavsiye edilir.
NASIL KULLANILIR ?
Çoğu geleneksel enjeksiyon, püskürtme ve püskürtme yöntemiyle uygulanabilir. Pyrolube 830'a geçmeden önce zincirlerin iyice temizlenmesi tavsiye edilir, çünkü havadaki ve diğer kirlilikler. Daha önce kullanılan geleneksel madeni yağ bazlı yağlayıcılardan kaynaklanan tortulara ve tortulara yapışır. Bu tür tortular ayrıca Pyrolube 830'un zincirde aşınmaya maruz kalan bölgelere ulaşmasını da engelleyebilir.
Mobil endüstriyel madeni yağ ve gresler, sentetik yağlardan mineral yağlara ve yüksek performanslı greslere, kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak yağ çeşitlerine sahiptir. Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler için özel yağlama gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcıların üretimini yapmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar yüksek termal stabilite sunan yağlayıcıları mevcuttur.Mobil Türkiye ürünleri olan hidrolik yağ, kompresör yağları, ısı transfer yağları, gres yağları, türbin yağlarına ait teknik bilgi (sds, pdf), msds (malzeme güvenlik formu) ve NSF H1 Gıda Belgesi ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz.
Mobil Pyrolube 830 muadili (alternatifi)

Mobil Pyrolube 830 muadili (alternatifi)

Mobil Pyrolube 830 teknk döküm (pdf, sds, msds)
Mobil Pyrolube 830 yorum, öneri ve değerlendirmeler
İnceleme ekle
Mobil Pyrolube 830 Mobil Pyrolube 830
Genel değerlendirme*
0/5
* Rating is required
Ürün kalitesi nasıldı ?*
0/5
* Rating is required
Fiyatı Değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
Szie sunulan hizmeti değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
İncelemeniz
* İnceleme gereklidir
İsim
* Name is required
* Please tick the checkbox to proceed
* Please confirm that you are not a robot
1-3 53 incelemesi
  1. N
    (0) (0)
  2. Y
    (0) (0)
  3. ÜN
    (0) (0)

Mobil Pyrolube 830 hakkındaki tüm sorularınızı burdan iletebilirsiniz.

Bu ürün hakkında soru sorabilirsiniz.

Henüz soru sorulmadı

Soru sorun

Sorunuz bir müşteri temsilcisi veya diğer müşteriler tarafından cevaplanacaktır.

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Soru için teşekkürler!

Sorunuz alındı ve yakında cevaplanacak. Lütfen aynı soruyu tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

Sorunuzu kaydederken bir hata oluştu. Lütfen bunu web sitesi yöneticisine bildirin. Ek bilgi:

Bir cevap ekle

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Cevabınız için teşekkürler!

Cevabınız alındı ve yakında yayınlanacak. Lütfen aynı cevabı tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: