Mobil Pyrolube 830

Sentetik hidrokarbonlar ve özel katkılarla geliştirilmiş zincir yağıdır.

Pyrolube 830, yüksek moleküler ağırlıklı sentetik hidrokarbonlar ve esterlerin özel bir aşınma önleyici katkı paketi ile karışımından yapılmış üstün bir yüksek sıcaklık yağlayıcıdır. En şiddetli oksitlenme koşullarına maruz kalan uygulamalarda ekonomik yüksek sıcaklıkta yağlama sağlar. Deterjan etkisine sahip olacak şekilde formüle edilmiştir ve neredeyse hiç karbon tortusu bırakmaz. Uzun süreler için yeterli yüzey ayırma filmleri sağlamak için yerinde kalması ve böylece tüketim oranını düşürmesi için yeterince yapışkandır. Buharlaşma kaybı sorunlarının ve buna bağlı hoş olmayan koku ve dumanların çevreyle ilgili endişelerinin üstesinden gelen çok yüksek sıcaklıkların etkileri altında dikkate değer bir stabiliteye sahiptir.

Sentetik bazlı malzemelerden yapılmış olan Pyrolube 830, optimize edilmiş yağlama koşulları altında toplam güç tüketimini azaltabilen sürtünme azaltma özelliklerine sahiptir.

MOBİL PYROLUBE 830 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– 230ºC'ye kadar sıcaklıklarda kanıtlanmış mükemmel performans
– Karbonlu tortuları veya çamurları azaltır
– Buharlaşmaya karşı dayanıklıdır ve uzun süreli yağlama sağlar.
– Rahatsız edici kokular veya emisyonlar yok
– Mükemmel yağlama ve aşınma koruması sağlar
– Geleneksel ekipmanla uygulanır
– İyileştirilmiş yağlama, enerji tüketimini azaltabilir.

MOBİL PYROLUBE 830 NEREDE KULLANILIR ?

Mineral yün, seramik, tekstil, kağıt, kereste, cam, boya, fiberglas, gıda ve kimya endüstrilerinde yüksek sıcaklık proseslerinde fırın zinciri bağlantı yağı olarak tavsiye edilir. Bu ve benzeri uygulamalarda, aşınma önleyici ve uzun ömür özellikleri, minimum tüketim ile sürekli etkili yağlama sağlamak için kullanılabilir. Cam yapım makinelerinin yağlama sistemlerinde ve fırın arabası tekerlek yatakları, fırın fan yatakları vb. gibi yüksek sıcaklıklara maruz kalan diğer uygulamalarda kullanılması tavsiye edilir.

MOBİL PYROLUBE 830 NASIL KULLANILIR ?

Çoğu geleneksel enjeksiyon, püskürtme ve püskürtme yöntemiyle uygulanabilir. Pyrolube 830'a geçmeden önce zincirlerin iyice temizlenmesi tavsiye edilir, çünkü havadaki ve diğer kirlilikler. Daha önce kullanılan geleneksel madeni yağ bazlı yağlayıcılardan kaynaklanan tortulara ve tortulara yapışır. Bu tür tortular ayrıca Pyrolube 830'un zincirde aşınmaya maruz kalan bölgelere ulaşmasını da engelleyebilir.

MOBİL PYROLUBE 830 FİYATI

Fiyat almak için…

Endüstriyel Yağ ve Gres

Sentetik yağlardan mineral yağlara ve yüksek performanslı greslere kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak yağ çeşitlerine sahiptir.

Mobil madeni yağları malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Mineral ve Sentetik Yağlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Mobil, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Mobil Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.