Klüber isoflex NBU 15

Yüksek devir altında çalışan rulmanlı ve kaymalı yataklar için geliştirilmiş yüksek hız ve devir gresidir.

İsoflex NBU 15, iyi basınç emme kapasitesi ile yüksek hız gresidir. Ester yağ, sentetik hidrokarbon yağ ve mineral yağ ile baryum kompleks sabun kombinasyonundan oluşur. Aşınma ve korozyona karşı iyi koruma sağlar ve suya, ortam etkileri ve oksidasyona karşı dirençlidir.

KLÜBER ISOFLEX NBU 15 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Özellikle yüksek hız uygulamaları için uzun yıllar boyunca denenmiş ve test edilmiştir.
– Optimize edilmiş aşınma koruması ve iyi basınç emme kapasitesi sayesinde daha uzun ekipman ömrü sağlar.
– Yüksek korozyon karşıtı katkıları sayesinde rulmanları erken bozulmaya karşı koruyup tamir giderlerini minimize ettiği gibi, su ve ortam etkisine karşı mükemmel direnç sağlar.
– Daha uzun çalışma ömrü sağlayan düşük yağ sürtünmesi sayesinde, düşük rulman içi ısısı sunar.
– İyi pompalanabilirlik ve merkezi yağlama sistemlerinde ölçülmesi sayesinde kesintisiz makine çalışması sağlar.

KLÜBER ISOFLEX NBU 15 NEREDE KULLANILIR ?

İsoflex NBU 15, öncelikle tekstil makineleri ve makine ekipmanlarındaki yüksek hız rulmanları ve iğneli rulmanlar için kullanılır. Ayrıca, yüksek yükler altında çalışan bilyalı vidalar ve dişli iğlerinde, teleferik rulmanları ve hassas mekanik parçalarda uzun ömür gresi olarak kullanılır. Hassas dişlilerde diş yanlarının yağlanması için de kullanılır. (Örneğin freze tezgahlarındaki konik dişliler, elektromekanik valf aküatörleri )

KLÜBER ISOFLEX NBU15 NASIL UYGULANIR ?

İsoflex NBU 15, fırça, spatula, gres tabancası ve gres kartuşu ile uygulanabilir. Çok sayıda elastomer ve plastik bileşimi nedeniyle, malzemenin yağlayıcı ile uyumluluğunun kontrol edilmesini tavsiye ederiz.

KLÜBER NBU 15 FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER NBU 15 (MUADİL) ALTERNATİFİ
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.