Klüberfood 4 NH1 yağları, sentetik hidrokarbon bazlı hidrolik yağlardır. Klüberfood NH 1 yağları, sentetik baz yağı sayesinde iyi oksidasyon kararlılığı, ayrıca düşük sıcaklıklarda iyi stabilite ve sürtünme ve aşınmaya karşı koruma sunar. HLP gereksinimlerini karşılarlar. DIN 51524 bölüm 2'ye göre.

KLÜBER KLÜBERFOOD 4 NH1 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Hidrolik sistemlerde daha uzun yağ değişim aralıklarını ve düşük işletme maliyetini desteklemek için tam sentetik baz yağ
– Geliştirilmiş yağ stabilitesinin bir sonucu olarak mineral hidrolik yağlara kıyasla daha az kirletici birikimi ve valf tıkanmaları
– NSF H1 kayıtlı destekleyici proses güvenilirliği

Mükemmel korozyon stabilitesinin yanı sıra Klüberfood 4 NH 1 yağları iyi bir su ayırma özelliğine sahiptir. Klüberfood 4 NH 1 yağları NSF H1 tescillidir ve bu nedenle FDA 21 CFR § 178.3570 ile uyumludur. Yağlayıcılar, gıda işleme, kozmetik, ilaç veya hayvan yemi endüstrilerindeki ürünler ve ambalaj malzemeleriyle tesadüfi temas için geliştirilmiştir. Bu yağlarının kullanımı, üretim süreçlerinizin güvenilirliğini artırmaya katkıda bulunabilir. Yine de ek bir risk analizi yapmanızı öneririz, örn. HACCP. Aşağıdaki vizkoziteleri karşılar.

Klüberfood 4 NH 1-15
food 4 NH1-32
Klüberfood 4 NH 1-46
food 4 NH1-68
Klüberfood 4 NH 1-100

KLÜBER KLÜBERFOOD 4 NH1 NEREDE KULLANILIR ?

Klüberfood 4 NH 1 hidrolik yağlar özellikle gıda işleme ve ilaç endüstrilerinde kullanılmaktadır.

KLÜBER KLÜBERFOOD 4 NH1 NASIL UYGULANIR

Mineral yağ bazlı hidrolik sıvılarla karışabilir, ancak gıda yönetmeliklerine uygunluk açısından ilk uygulamadan önce sistemin uygun bir Klüberfood 4 NH 1 yağı ile yıkanmasını öneririz. 50 ila 60°C'de yıkama, hidrolik tesisattaki kalıntıları ve sistemdeki kullanılmış yağı giderir. Ardından, tekrar çalıştırmadan önce filtreleri değiştirmenizi öneririz.

KLÜBER KLÜBERFOOD 4 NH1 FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER KLÜBERFOOD 4 NH1 ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Klüber Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.