Petrol Ofisi Hydraulic SAE 10W

Özellikle ağır çalışma koşullarına sahip iş makinalarının hidrolik sistemlerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş üstün performanslı hidrolik yağıdır.

Hydraulic SAE 10W, özellikle ağır çalışma koşullarına sahip iş makinelerinin hidrolik sistemlerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş, üstün performanslı hidrolik yağdır.

PETROL OFİSİ HYDRAULİC SAE 10W NEREDE KULLANILIR ?

İnşaat, taşımacılık, madencilik ve tarım gibi yol ve arazi şartlarında çalışan iş makineleri ve ağır vasıta araç imalatçılarının ekipmanlarındaki hidrolik sistemlerde kullanılır.
SAE Viskozite Sınıf – SAE 10W

PETROL OFİSİ HYDRAULİC SAE 10W ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Depozit oluşumunu azaltarak aşınmayı önler.
– Yüksek viskozite indeksi sayesinde değişik sıcaklıklarda kolay çalışabilir.
– Sistemde oluşan nemin ve suyun pas yapmasını engeller.
– Yüksek oksidasyon ve korozyon dayanımı sayesinde daha uzun ekipman ömrü sağlar.
– Yağ değişim periyotlarının uzamasına yardımcı olur, işletme giderlerinden tasarruf sağlar.

PETROL OFİSİ HYDRAULİC SAE 10W ŞARTNAMELER VE ONAYLAR

API CF/CF-4/SG
MIL-L-2104D
ALLISON C3
CAT TO-2

PETROL OFİSİ HYDRAULİC SAE 10W FİYATI

Fiyat almak için…

Endüstriyel Yağ ve Gres

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Petrol Ofisi madeni yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.

madeni yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. Petrol Ofisi madeni yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Mineral ve Sentetik Yağlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.