Klüber Centoplex 1 DL

Oksidasyona dayanıklı mineral yağı ve lityum-kalsiyumlu sabunla güçlendirilmiş düşük sıcaklık gresidir. Normal sıcaklıklar ve yükler altında çalışmaya karşı iyi direnç nedeniyle, bu gresler uzun süreli yağlama için kullanılabilir.

CENTOPLEX 1 DL/2 DL, oksidasyona dayanıklı mineral yağ ve lityum-kalsiyum sabunu bazlı düşük sıcaklık gresleridir. Normal sıcaklıklar ve yükler altında çalışmaya karşı iyi dirençleri nedeniyle bu gresler uzun süreli yağlama için kullanılabilir.

KLÜBER CENTOPLEX 1 DL ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Düşük sıcaklık gresleri
– Dinamik olarak hafif
– Basit uygulamaların uzun süreli yağlanması
– Çok amaçlı gresler
– Mükemmel korozyon koruması

KLÜBER CENTOPLEX 1 DL NEREDE KULLANILIR ?

KLÜBER CENTOPLEX 1 DL NASIL UYGULANIR

Gres tabancası, fırça veya spatula ile uygulanabilir. Merkezi yağlama sistemlerinde pompalanabilirlik üretici ile kontrol edilmelidir. Rulmanları temizlemek için geleneksel maddeler kullanılabilir.

KLÜBER CENTOPLEX 1 DL FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER CENTOPLEX 1 DL ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.