Klüber Klüberplex BEM 34-132

Hareketsiz durumdayken titreşime maruz kalan uygulamaların operatörleri, örneğin motorlu taşıtların tekerlek yatakları, uzun yağlama gresi ömrü ve iyi aşınma koruması için geliştirilmiştir.

Klüberplex BEM 34-132, hareketsiz durumdayken titreşime maruz kalan uygulamaların operatörleri, örn. motorlu taşıtların tekerlek yatakları, uzun yağlama gres ömrü ve iyi aşınma koruması için geliştirilmiştir. Erken bileşen arızası, yalnızca iyi aşınma koruması ve yağ ayırma özellikleri sunan uygun bir yağlayıcı ile önlenebilir.

KLÜBER KLÜBERPLEX BEM 34-132 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Yüksek yüklü rulmanların uzun süreli yağlanmasında güvenilir çalışma ve uzun süreli deneyim
– Titreşim ve salınım altında da iyi aşınma koruması sayesinde rulmanların daha uzun hizmet ömrü
– Mükemmel korozyon koruması ve ortam direnci sayesinde uzun hizmet ömrü

KLÜBER KLÜBERPLEX BEM 34-132 NEREDE KULLANILIR ?

Bilyalı rulmanlar ve lineer kılavuzlar, salınım hareketine, yüksek yüklere ve titreşime maruz kalan vidalı miller için kullanılır. Mükemmel ortam direnci nedeniyle rulmanlı yataklar için sızdırmazlık gresi olarak da uygundur.
Bunlar tipik olarak şurada bulunabilir:

– araçlarda poyra üniteleri (tekerlek yatakları), amortisör yatakları, su pompası yatakları ve kardan mafsal burçları
– takım tezgahlarında ve çalışma makinelerinde kılavuzlar
– tekstil makinelerinin, kağıt yapım makinelerinin, konveyörlerin ve pompaların ıslak işleme bölgelerindeki lineer yataklar

KLÜBER KLÜBERPLEX BEM 34-132 NASIL UYGULANIR

Spatula, fırça veya elle çalıştırılan gres tabancaları ile uygulanabilir. Kullanımdan önce Klüberplex BEM 34-132'nin otomatik yağlama sistemlerinde pompalanabilirliğinin kontrol edilmesini ve özellikle uzun yağlama borularında yeniden yağlama için Klüberplex BEM 34-131 N kullanılmasını; ayrı ürün bilgi broşürüne bakın.

KLÜBER KLÜBERPLEX BEM 34-132 SUYA DAYANIKLILIK

130 °C'ye kadar su ve buhara ve birçok seyreltik alkali çözeltilere ve asitlere, örneğin 90 °C'ye kadar %10 kostik potas çözeltisine, dayanıklıdır.

70 °C'ye kadar %10 sülfürik asit,
40 °C'ye kadar %10 nitrik asit,
40 °C'ye kadar %1 hidroklorik asit
(V 2 A çelik şeritlerle DIN 51 807, pt.1'e göre test)

KLÜBER KLÜBERPLEX BEM 34-132 FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER KLÜBERPLEX BEM 34-132 ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.