Klüber Petamo GHY 133 N

Makaralı rulmanlar için geliştirilmiş, yüksek sıcaklıklara maruz kalan rulmanlar için yüksek performanslı bir yağlama gresidir.

Petamo GHY 133 N, yüksek performans düzeyi, poliüre kalınlaştırıcı, mineral yağ, sentetik hidrokarbon yağ ve katkı maddeleri gibi seçilmiş ürün yüksek sıcaklıklara maruz kalan rulmanlar için yüksek performanslı bir yağlama gresidir.

KLÜBER PETAMO GHY 133 N ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Yüksek sıcaklıklara dayanıklılık
– Oksidasyona karşı yüksek direnç
– Yüksek sıcaklıklarda bile etkili aşınma koruması
– İyi korozyon koruması
– İyi su direnci
– Ömür boyu yağlama nedeniyle daha az bakım
– Geniş servis sıcaklığı aralığı, çeşitli uygulamalara izin verir
– Özellikle su pompası yataklarında ve debriyaj salma yataklarında aşınma ve korozyona karşı mükemmel koruma sayesinde güvenilir çalışma ve uzun hizmet ömrü

KLÜBER PETAMO GHY 133N NEREDE KULLANILIR ?

Elektrik motorları, fanlı ısıtıcılar, kurutma tesisleri, tekstil makineleri, kağıt makineleri, kayış gerdirme makaraları (dönen dış halka), kaplinler, su pompaları, hayranlar, tekerlek yatakları. Bileşen testlerinde hizmet ömrü açısından mükemmel sonuçlar elde etmektedir. Su pompası yataklarında Petamo GHY 133N, glikol içeren soğutucularla mükemmel uyumluluk sunar.

KLÜBER PETAMO GHY 133 N NASIL UYGULANIR

Temiz bir çalışma ortamında uygun otomatik veya konvansiyonel yağlama sistemleri ile uygulanabilir.

KLÜBER PETAMO GHY 133 N FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER PETAMO GHY 133 N ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.