Neo Lubricants Neogrease CS LM 2

Mineral esaslı, lityum sabun ve EP katkılarıyla güçlendirilmiş yüksek yük dayanımı için tasarlanmış suya ve oksidasyona dirençli çok amaçlı ve uzun ömürlü rulman gresidir.

Neogrease CS LM 2, mineral esaslı, lityum sabun ve EP katkılarıyla güçlendirilmiş yüksek yük dayanımı için tasarlanmış suya ve oksidasyona dirençli çok amaçlı ve uzun ömürlü rulman gresidir.

– Ekstra EP katkılı
– Yüke dayanımlı
– Korozyona karşı dayanıklı
– Çok amaçlı rulman gresi

Normal sıcaklık ve yükler altında çalışma performansları sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlar ve bakım maliyetini düşürür.

NEOGREASE CS LM 2 KULLANILDIĞI YERLER

Yüksek yük ve sürtünme noktaları için idealdir. Rulmanlar, kaymalı yataklar, kılavuzlar, dişli miller, dişli motorlar, küçük dişliler sonsuz dişliler için kullanımı uygundur.

NEOGREASE CS LM2 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Yüksek yüklere dayanıklı
– Uzun servis ömrü
– Ekstra EP katkılı
– Oksidayson ve korozyona karşı dayanıklı
-Yüksek basınca dayanıklı

NEOGREASE CS LM 2 NASIL UYGULANIR ?

Fırça, spatula veya gres tabancası ile uygulanabilir. Otomatik yağlama sistemlerinde pompa uyumu mutlaka kontrol edilmelidir.

özel endüstriyel yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Karşılaştırma Cetveli ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Neo Lubricants özel endüstriyel yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.