Neo Lubricants Neogrease EL C100

Tam sentetik temiz yağlama istenen rulmanlar için geliştirilmiş elektrik bileşenleri ile uyumlu bağlantı ve sensörler için geliştirilmiş özel katık ve sabunlarla güçlendirilmiş grestir.

Neogrease EL C100 , tam sentetik temiz yağlama istenen rulmanlar için geliştirilmiş elektrik bileşenleri ile uyumlu bağlantı ve sensörler için geliştirilmiş özel katık ve sabunlarla güçlendirilmiş grestir.

– Uzun servis ömrü
– Sentetik yağlayıcı
– Geniş sıcaklık aralığı
– İyi su direnci
– Plastik ve elastomerlerle uyumlu

Diğer sıradan ve sentetik gresler gibi özelliği bozulmaz ve kalıntı bırakmaz. Su ve korozyona karşı yüksek direnç gösterir ve yağlama sürelerinde iyi performansı sayesinde yedek parça maliyetinde ciddi düşüşler sağlar.

NEOGREASE EL C100 KULLANILDIĞI YERLER

Geniş ve kararlı sıcaklığa maruz kalan parçalarda, elektrik fişlerinde, kontak bağlantı noktalarında, düşük sıcaklık istenen plastik aksam ve küçük dişlilerde, elektrik motorlarında mükemmel ve çok uzun süreli yağlama yapar.

NEOGREASE EL C100 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Yüksek sıcaklık direncinde yüksek performans
– Uzun servis ömrü
– Tam sentetik özel yağlayıcı yapı
– Mükemmel aşınma koruma

NEOGREASE EL C100 NASIL UYGULANIR ?

Fırça veya spatula ile uygulanabilir. İlk yağlamada uygulanacak yüzeyin temizliğini yapılması ve mutlaka dış etkenlere maruz kalmış kalıntıları temizlenmesi gerekir.

özel endüstriyel yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Karşılaştırma Cetveli ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Neo Lubricants özel endüstriyel yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.