Petrol Ofisi

Aradığınız ürüne ait sonuçlar aşağıdaki gibidir.

Petrol Ofisi teknik detaylar, fiyatları, incelemeler

Petrol Ofisi üstün kaliteli ürünleri ve gelişmiş lojistik ağı, güçlü altyapısı ile uzun yıllara dayanan operasyonel hizmet deneyimine sahip yağ firmasıdır. Bu nedenle en çok tercih edilen kamu ve kurumlarda yaygın kullanımı olan yerli üretim madeni yağ firmasıdır.

Petrol Ofisi Metal İşleme Yağları

Alüminyum Tel Çekme Yağı
Alüminyum ve alüminyum alaşımları ile demir dışı bazı metaller ve alaşımlarının tel çekme işlemlerinde kullanılan hadde soğutma yağıdır.

Bor Yağı
Çok çeşitli metallerin işlenmesinde (kesme ve taşlama) su ile %5-%10 oranında karıştırılarak kullanılan çok amaçlı bir metal işleme sıvısıdır.

Cleancut 200
Çok çeşitli malzemelerin işleme ve taşlama operasyonları için geliştirilmiş bio-stabil mikroemülsiyon türü orta yağlı üniversal bir metal işleme sıvısıdır.

Cleancut 300
Çeşitli malzemelerin işleme ve taşlama operasyonları için geliştirilmiştir. Bio-stabil mikro emülsiyon türü orta yağlı EP katkılı ve üniversal bir metal işleme sıvısıdır.

Procut HD
Son teknoloji ürünü klor içermeyen hammaddeler kullanılarak üretilmiş saf kesme yağıdır.

Procut LD
Son teknoloji ürünü klor içermeyen hammaddeler kullanılarak üretilmiş saf kesme yağıdır.

Procut A
Yüksek hızlı işlemler için geliştirilmiş bir kesme yağıdır.

Petrol Ofisi Isı Transfer Yağları

Heat Transfer Oil 32
Endüstriyel proseslerde kullanılan (Heat Transfer Oil) bir ısı transfer akışkanıdır.

Petrol Ofisi Kompresör Yağları

Compressor Oil SP 46, 68
Vidalı ve paletli tip kompresörlerde sorunsuz ve uzun süre kullanımı için özel katıklar ile üretilmiş sentetik kompresör yağıdır.

Compressor Oil XT 32, 46, 68, 100
Vidalı ve paletli tip kompresörler için geliştirilmiş yüksek kaliteli mineral esaslı yağdır.

Petrol Ofisi Kalıp Yağları

Kalıp Yağı M6, M20, M22, M24
Gaz beton kalıplarının yağlanmasında kullanılan özel katıklar içeren kalıp yağıdır.

Petrol Ofisi Dişli Yağları

Gravis PG 220
Tam sentetik, poliglikol (PAG) bazlı yüksek performanslı çok ağır şartlar için dizayn edilmiş endüstriyel dişli yağıdır.

Gravis SP 100, 150, 220, 320, 460, 680
Üstün performanslı sentetik dişli yağıdır.

Gravis MP 150, 220, 320, 460
Kurşun içermeyen aşırı yüklerde çizilme, karıncalanma (micropitting) ve diş kırılması oluşumunu önleyen kapalı sistem dişli yağıdır.

Gravis M 68, 100, 150, 220, 320, 460, 680, 1000, 1500
Kaliteli baz yağlar ve özel katıklarla formüle edilmiş ve mükemmel yük taşıma kapasitesine sahip üstün kaliteli kapalı sistem dişli yağıdır.

Petrol Ofisi Hidrolik Sistem Yağları

Hydro Tech HVI-E 32
Sentetik baz yağlara sürtünme düzenleyici, aşınma, oksidasyon, pas, köpük önleyici katıkların ilavesi ile üretilen yüksek viskozite indeksli hidrolik sistem yağlarıdır.

Hydro Tech HVI TX 32, 46, 68
Hibrid pompalarda kullanılmak üzere geliştirilmiş yüksek filtrelenebilme ve sarı metalleri koruma özelliğine sahiptir. Çinkosuz, düşük kül teknolojisi ile uyumlu sıcaklık-viskozite katsayısı geliştirilmiş hidrolik yağıdır.

Hydro Tech FG 46, 68
Polyol ester bazlı su içermeyen HFD-U tip ateşe dayanıklı hidrolik sistem sıvısıdır.

Hydro Tech HVI 15, 32, 46, 68, 100
Kaliteli parafinik baz yağlara aşınma, oksidasyon, pas ve köpük önleyici, viskozite indeks geliştirici katıkların takviyesi ile üretilen yüksek viskozite indeksli yağlardır.

Hydro Oil AW 46
Parafinik esaslı baz yağlarla üretilen, yüksek stabiliteye sahip, aşınma önleme performansı geliştirilmiş oksidasyon ve pas önleyici katıklar içeren yağdır.

Hydro Oil HD 10, 22, 32, 46, 68, 100, 150, 220
Kaliteli baz yağlarla üretilen yüksek stabiliteye sahip aşınma, oksidasyon ve pas önleyici katıklar içeren mineral hidrolik yağıdır.

Hydraulic SAE 10W
Özellikle ağır çalışma koşullarına sahip iş makinelerinin hidrolik sistemlerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş üstün performanslı hidrolik yağdır.

Petrol Ofisi Türbin Yağları

Turbine Oil TX 32, 46
Düşük kül teknolojisi ile uyumlu pas ve korozyon önleyici en son katık teknolojisine sahip yüksek performanslı türbin ve sirkülasyon sistem yağlarıdır.

Türbin ve Sirkülasyon Yağı 32, 46, 68, 100, 150, 220
Kaliteli baz yağlara uygun katık paketi eklenerek üretilen uzun hizmet ömürlü üstün kaliteli türbin yağıdır.

Petrol Ofisi Trafo Yağları

Trafo Yağı
Çok iyi rafine edilmiş naftanik esaslı trafo yağıdır.

Petrol Ofisi Hadde Yatak Yağları

Mortech Oil 150, 220, 320, 460
Aşınma önleme özellikleri geliştirilmiş Amerikan Morgan firması şartnamesini karşılayan sirkülasyonlu hadde makinesi yatak yağıdır.

Petrol Ofisi Kızak Yağları

Kızak Yağı D68, D220
Kaliteli baz yağlara EP özelliği veren ayrıca yapışkanlığı sağlayan özel katıkların eklenmesiyle formüle edilmiş tezgah kızak yağıdır.

Petrol Ofisi Gres Yağları

Ultra-Tech CSI 146
Aşırı yük, sıcaklık ve su altında çalışan endüstriyel uygulamalar için geliştirilmiştir. Kalsiyum sülfonat kompleks ve molibden disülfür teknolojilerinin birleşiminden oluşan yüksek performanslı grestir.

Ultra Gres CS 146
Endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere kalsiyum sülfonat teknolojisi ile geliştirilmiştir. Aşırı yüke, yüksek sıcaklığa ve suyla yıkanmaya karşı dayanıklı bir grestir.

Ultra Gres CS 2
Endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere kalsiyum sülfonat teknolojisi ile geliştirilmiştir. Aşırı yüke yüksek sıcaklığa ve suyla yıkanmaya karşı dayanıklı bir grestir.

Hi-Thermo 850
Ağır yük ve yüksek sıcaklıklarda çalışan düşük ve orta devirli rulmanların yağlanması için geliştirilmiş çok amaçlı kurşun içermeyen inorganik bir grestir.

Carius EP 146, 220, 320
Lityum kompleks yapıdaki kalınlaştırıcılara özel katıklar ilave edilerek suyla yıkanmaya ve sıcaklığa dayanımı artırılmış grestir. Ayrıca darbeli yüklere karşı mukavemeti geliştirilmiş EP katıkları içeren formülasyona sahip grestir.

Mega Gres WR 2
Lityum/Kalsiyum esaslı sabuna üstün özellikli grestir. Baz yağların ve teknolojik katıkların ilavesiyle üretilmiş zor şartlarda yüksek performans sunan greslerdir.

Süper Gres EP 0, 00, 1, 2, 3
Lityum sabunlu oksidasyon ve aşınma önleyici katıklar ile formüle edilmiş gres yağıdır.

Molibdenli Gres 2
Sürtünmeyi ve aşınmayı azaltan molibden disülfürlü gri-siyah renkte lityum sabunlu bir grestir.

Süper Gres 2, 3
Üstün kaliteli baz yağlara uygun katık ilavesiyle üretilen bir grestir.

Süper Gres MP-2
Otomotiv endüstrisinde kullanılan şasi ve tekerlek yatakları için hazırlanmış lityum sabunlu oksidasyon katığı içeren çok amaçlı bir grestir.

Kauçuklu Gres
Nitelikli baz yağlar ve performans artırıcı katıklar ile üretilen çok uzun lifli yapıya sahip suya dayanıklı grestir.

Kauçuklu Gres 3
Nitelikli baz yağlar ve performans artırıcı katıklar ile üretilen çok uzun lifli yapıya sahip suya dayanıklı grestir.

Kap Gres 2, 3
Üstün kaliteli baz yağlardan elde edilen kalsiyum sabunlu bir grestir.

Petrol Ofisi madeni yağ, gres yağı, yağ fiyatları, gres fiyatı, po yağ bayileri. Petrol Ofisi pdf, msds ve teknik döküm ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.