Shell Gadus S5 V42P 2.5

Yüksek performanslı sentetik teknolojili baz yağlar ve özel olarak seçilmiş katıklardan oluşan ağır yüklere ve yüksek devire dayanımı yüksek gres yağıdır.

Gadus S5 V42P 2.5 gelişmiş aşırı basınç özellikli (EP) yüksek devir gresidir. Gadus S5 42P gresi, -30°C ile 130°C çalışma sıcaklık aralığında kullanılması tavsiye edilmektedir.

GADUS S5 V42P 2.5 ESKİ İSMİ NEDİR ?

Shell Nerita HV

SHELL GADUS S5 V42P 2.5 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– İçeriğindeki gelişmiş XHVI baz yağları ester baz yağlara kıyasla keçelerle daha uyumludur. Bu uyum sayesinde kullanım süresinden ödün vermeden daha uygun maliyetli keçelerin kullanılmasını mümkün kılarak maliyetleri düşürür.
– Shell tarafından geliştirilmiş ve test edilmiş olan sentetik teknolojili kalınlaştırıcılar ve katık paketi sayesinde elektrik motoru ve yüksek devirli rulmanların kullanım ömrünü uzatarak bakım maliyetlerini düşürür.
– Takım tezgahlarının yüksek devirli rulmanlarında gösterdiği mükemmel performansı ile kullanım ömrü ve ekipman koruması ile maliyetleri düşürür.
– SNR, ABB gibi önde gelen firmalar tarafından bir çok farklı uygulama için onaylanmıştır.

SHELL GADUS S5 V42P 2.5 NEREDE KULLANILIR ?

Elektrik motorları, yüksek devirli rulmanlar (yüklü & yüksüz), yüksek devirli takım tezgahları rulmanları, endüstriyel fanların rulmanları için kullanıma uygundur.

SHELL GADUS S5 V42P 2.5 SAĞLIK VE EMNİYET

Tavsiye edilen uygulamalarda uygun kullanıldığında ve hijyen standardlarının sürekli sağlandığı durumlarda herhangi bir sağlık veya emniyet problemine yol açmamaktadır. Ciltle temastan kaçınınız. Kullanım esnasında yağ geçirmeyen eldiven kullanınız. Ciltle temas halinde acilen sabun ve su ile yıkayınız.

SHELL GADUS S5 V42P 2.5 FİYATI

Fiyat almak için…

Shell Türkiye Endüstriyel Yağ ve Gres

Shell madeni yağları malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Shell madeni yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Mineral ve Sentetik Yağlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Shell endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Shell madeni endüstriyel yağlar her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.