Neo Lubricants Hidrolik Yağı

Neo Lubricants Hidrolik Yağı, her endüstride birçok uygulamada kullanılır.

Hidrolik Yağlarının Özellikleri

Herhangi bir hidrolik yağın özellikleri ve özellikleri, hidrolik sisteminizin onu kullanmanız gereken çalışma koşullarında çalışabilme kapasitesi açısından hayati önem taşır. Bu özellikle endüstriyel veya ticari hidrolik yağlar için geçerlidir. Dolayısıyla, bir hidrolik yağın yararlı olabilmesi için aşağıdaki özelliklere sahip olması gerekir:

Sıkıştırılamaz
Çeşitli çalışma sıcaklıklarında termal olarak kararlı
Yangına dayanıklılık
Sistemine aşındırıcı değildir
Sistemine aşınma önleyici
Düşük kavitasyon eğilimi
Su toleransı (su kirlenmesine karşı direnç)
Toplam su reddi
Sıcaklıktan bağımsız olarak sabit viskozite
Uzun yaşam
Uygun maliyetli
Varsa, çok az sıvı yukarıdaki kriterleri tam olarak karşılamaktadır. Bununla birlikte, çalışması gereken koşullar kümesi için yukarıdaki özellikleri karşılama konusunda uzmanlaşmış kapsamlı bir hidrolik yağ yelpazesi vardır. Bu koşullar, düşük sıcaklıklarda (kış hidrolik yağı), yüksek sıcaklıklarda ve çeşitli başka yerlerde çalıştırma gerekliliğinden değişebilir.

Hidrolik yağın içeriği
Hidrolik yağ, bir baz sıvı ile çeşitli farklı bileşenlerden yapılır. Bu bileşenler, ihtiyacınız olan yağ türüne bağlı olarak genellikle karıştırılabilir.

Neo Lubricants hidrolik yağı teknik bilgi, msds, gıda onaylı hidrolik yağ, sentetik hidrolik yağ ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.