Shell Tellus S2 M Yağları

11 inceleme

Hidrolik sistemler için geliştirilmiş pas ve oksidasyona karşı dayanımı çok yüksek hidrolik sistem yağlarıdır.

Shell Tellus S2 M Yağları Özellikleri

Shell Tellus S2 M 32, 46, 68, 100, 150 yüksek performanslı hidrolik yağları, Shell'in patentli eşsiz teknolojisi sayesinde çoğu endüstriyel işletmede ve mobil ekipmanlarda üstün koruma ve performans sağlar. Yüksek sıcaklık ve mekanik stres altında bozunmaya karşı gösterdiği direnç sayesinde hidrolik sisteminizin verimliliğini azaltan depozit oluşumunu engeller.
ESKİ İSMİ NEDİR ?
Shell Tellus 32, 46, 68, 100, 150
ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI
Termal ve kimyasal bozulmaya karşı gösterdiği direnç ile ekipmanların bakım aralıklarının uzamasına yardımcı olurken çamur oluşumunu azaltır ve endüstri standardı ASTM D943 TOST testinde (Turbine Oil Stability Test) mükemmel performans göstererek daha iyi sistem temizliği ve güvenilirlik sağlar. Özellikle nem veya rutubetli çalışma koşullarında pas ve korozyon riskini azaltan ve uzun kullanım ömrü sağlayan yüksek kararlılığa sahiptir.Performansı kanıtlanmış çinko esaslı aşınma önleyici katkılar, ister düşük isterse yüksek yükün söz konusu olduğu her türlü çalışma koşulunda verimli çalışmayı sağlar. Denison T6C (kuru ve ıslak tip) gibi ağır ve Vickers 35VQ25 gibi zorlu pistonlu ve paletli pompa test neticelerindeki üstün performans sistemdeki parça ömürlerinin uzamasına nasıl yardımcı olduğunun bir göstergesidir.Üstün temizlik ve filtrelenebilme özelliği ile beraber mükemmel sudan ayrışma, havayı defetme ve köpürmeye karşı direnç özelliği hidrolik sistemin verimliliğini koruyup geliştirmeye yardımcı olur. Köpük oluşumuna sebebiyet vermeden sisteme giren havayı hızlı bir şekilde defeder. Bu sayede hidrolik güç aktarımının verimli bir şekilde devam etmesine katkıda bulunurken yağ ömrünü kısaltabilecek kavitasyon ve oksidasyon gibi olumsuz etkileri minimize eder.
NEREDE KULLANILIR ?
Geniş bir ekipman üreticisi onayı ve tavsiyesine sahiptir. Üretim tesisleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılan hidrolik sistemlerde kullanıma uygundur. Çok yüksek sıcaklık değişimlerinin söz konusu olmadığı çalışma ortamlarında kullanılan ekskavatör ve vinçler gibi mobil hidrolik güç uygulamalarında kullanıma uygundur. Ortam sıcaklığının belirgin derecelerde değiştiği uygulamalarda Shell Tellus S2 V serisinin kullanımı önerilir. ISO HM sınıfı hidrolik yağların tavsiye edildiği denizcilik uygulamalarında kullanıma uygundur.
SPESİFİKASYONLAR, ONAYLAR
- Denison Hydraulics (HF-0, HF-1, HF-2) - Fives Cincinnati P-68 (ISO 32), P-70 (ISO 46), P-69 (ISO 68)) - Eaton Vickers (Brochure 694) - Bosch Rexroth tarafından listelenmiştir (Ref 17421-001 ve RD 220-1/04.03) - ISO 11158 (HM) - ASTM D6158-05 (HM) - DIN 51524 Part 2 HLP tip - Swedish Standart SS 15 54 34 AM - GB 111181-1-94 (HM sıvılar)
UYUMLULUK
Tellus hidrolik yağları birçok hidrolik pompa ile kullanıma uygundur. Gümüş kaplamalı parça içeren pompalarda kullanmadan önce lütfen teknik destek birimi ile irtibata geçiniz. Mineral bazlı diğer hidrolik yağların birçoğu ile uyumlu olmasına karşın bazı hidrolik yağlar ile karıştırılmamalıdır. (Ör: Doğada çözünebilen veya ateşe dayanıklı sıvılar.) Shell Tellus mineral yağlar ile kullanılabilen tüm boya ve sızdırmazlık elemanları ile uyumludur.
Shell endüstriyel madeni yağ ve gresler, sentetik yağlardan mineral yağlara ve yüksek performanslı greslere, kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak yağ çeşitlerine sahiptir. Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler için özel yağlama gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcıların üretimini yapmaktadır.Shell Türkiye endüstriyel yağları olan tellus hidrolik yağ, omala dişli yağı, ısı transfer yağı, kızak yağı, trafo yağı, türbin yağı, Shell Gadus gresler, kompresör yağları ait, teknik bilgi (sds, pdf), msds (malzeme güvenlik formu) ve fiyat teklifi ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz.
Shell Tellus S2 M Yağları teknk döküm (pdf, sds, msds)
Shell Tellus S2 M Yağları yorum, öneri ve değerlendirmeler
İnceleme ekle
Shell Tellus S2 M Yağları Shell Tellus S2 M Yağları
Genel değerlendirme*
0/5
* Rating is required
Ürün kalitesi nasıldı ?*
0/5
* Rating is required
Fiyatı Değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
Szie sunulan hizmeti değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
İncelemeniz
* İnceleme gereklidir
İsim
* Name is required
* Please tick the checkbox to proceed
* Please confirm that you are not a robot
4,9
Toplam 11 inceleme
5 yıldız
91
91%
4 yıldız
9
9%
3 yıldız
0%
2 yıldız
0%
1 yıldız
0%
1-3 11 incelemesi
  1. SN
    (0) (0)
  2. M
    (0) (0)
  3. C
    (0) (0)

Shell Tellus S2 M Yağları hakkındaki tüm sorularınızı burdan iletebilirsiniz.

Bu ürün hakkında soru sorabilirsiniz.

Henüz soru sorulmadı

Soru sorun

Sorunuz bir müşteri temsilcisi veya diğer müşteriler tarafından cevaplanacaktır.

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Soru için teşekkürler!

Sorunuz alındı ve yakında cevaplanacak. Lütfen aynı soruyu tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

Sorunuzu kaydederken bir hata oluştu. Lütfen bunu web sitesi yöneticisine bildirin. Ek bilgi:

Bir cevap ekle

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Cevabınız için teşekkürler!

Cevabınız alındı ve yakında yayınlanacak. Lütfen aynı cevabı tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: