Neo Lubricants Neogrease GA P2

Sentetik transparan renkte özel katıklar ile güçlendirilmiş yüksek sıcaklık ve düşük sıcaklıkta da özelliğini kaybetmeyen gres yağıdır.

Neogrease GA P2, sentetik özel yapısı ve transparan renkte özel katıklar ile güçlendirilmiş yüksek sıcaklık ve düşük sıcaklıkta da özelliğini kaybetmeyen gres yağıdır. Yapısı gereği yapışkan olup ayrıca bir çok elastomerler ile uyumludur. İçeriğindeki sentetik yağlayıcı ile mükemmel koruma sağlarken sızdırmazlık istenen ve koruma istenen (conta vs.) tüm noktalarda sürekli ve hızlı yağlama sağlar.

– Suya dayanımı mükemmeldir
– Sentetik yağlayıcı
– Elastomerler ve plastiklerle iyi uyumluluk
– Renksiz ve kokusuzdur.

NEOGREASE GA P2 KULLANILDIĞI YERLER

Yüksek ve/veya düşük sıcaklıklar altında iyi yağlama özelliği istenen tüm uygulamalarda, makaralı / kaymalı yataklarda, yük makaralarının kızaklarında ve bir çok silindir yüzeylerde kullanılabilir.

NEOGREASE GA P2 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Suya dayanımı mükemmeldir.
– Termal sıcaklıklarda kararlılığını asla bozmaz.
– Renksiz ve kokusuzdur.
– Yapısı itibariyle yapışkan özelliği sayesinde mevcut yağlama kararlılığını asla bozmaz ve katılaşmaz.

NEOGREASE GA P2 NASIL UYGULANIR ?

Fırça, spatula veya gres tabancası ile uygulanabilir. İlk yağlamada rulmanın tamamı mutlaka doldurulmalıdır. ikinci yağlamada ise mevcut gres dışarı çıkana kadar gresleme yapılır. Otomatik yağlama sistemlerinde pompa uyumu mutlaka kontrol edilmelidir.

özel endüstriyel yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Karşılaştırma Cetveli ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Neo Lubricants özel endüstriyel yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.