Neo Lubricants Neogrease GH T2

Tam sentetik ve ekstra özel katkıları sayesinde yüksek performans sağlayan küçük parça yağlaması ve uzun ömürlü yağlama için geliştirilmiş rulman gres yağıdır.

Neogrease GH T2, tam sentetik ve ekstra özel katkıları sayesinde yüksek performans sağlayarak yapısında bulunan PTFE katkısı ile temiz yağlama ve eşsiz uzun ömürlü rulman yağlaması sağlar. Diğer sıradan ve sentetik gresler gibi özelliği bozulmaz ve kalıntı bırakmaz. Yüksek sıcaklıklarda dahi yapısı bozulmadan kararlı bir yağlama sağlar.

– Uzun servis ömrü
– Plastik/plastik dişlilerde mükemmel performans
– Sentetik yağlayıcı
– Yüksek sıcaklıkta yüksek performans

NEOGREASE GH T2 KULLANILDIĞI YERLER

Yüksek sıcaklıklarda daha geniş ve kararlı sıcaklığa maruz kalan parça ve rulmanların yağlanmasında, çok uzun süreli yağlama istenen parçalarda, elektrik motorlarında, fanlarda, bilyalı rulmanlarda, otomotiv endüstrisinde (jeneratör vb.), küçük dişli ve plastik gruplarında mükemmel ve çok uzun süreli yağlama yapar.

NEOGREASE GH T2 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Yüksek sıcaklık direncinde yüksek performans
– Uzun servis ömrü
– Suya ve korozyona karşı mükemmel direnç
– Tam sentetik özel yağlayıcı yapı
– Düşük gürültü
– Uzun raf ömrü

NEOGREASE GH T2 NASIL UYGULANIR ?

Fırça, spatula veya gres tabancası ile uygulanabilir. İlk yağlamada rulmanın tamamı mutlaka doldurulmalıdır. ikinci yağlamada ise mevcut gres dışarı çıkana kadar gresleme yapılır. Otomatik yağlama sistemlerinde pompa uyumu mutlaka kontrol edilmelidir.

özel endüstriyel yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Karşılaştırma Cetveli ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Neo Lubricants özel endüstriyel yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.