Anderol Gres Yağı

Anderol gres yağı, ürün portföyünde teknolojik olarak gelişmiş endüstriyel gresleri içerir. Çoğu aşırı yük ve çevre koşulları altında performans olarak ise daha az arıza süresi ve bakım maliyetleri sunar. Olağanüstü mekanik stabilite, yüksek damlama noktası, yüksek yük taşıma performansı, azaltılmış aşınma ve suya ve korozyona karşı mükemmel direnç ile karakterize edilirler.

Gres ürün portföyüm teknolojik olarak gelişmiş endüstriyel gresleri içerir ve bunların tümü sürekli olarak iyileştirilmiş ekipman performansı vaadinin yanı sıra daha az arıza süresi ve bakım maliyetleri sunar; çoğu aşırı yük ve çevre koşulları altında. Olağanüstü mekanik stabilite, yüksek damlama noktası, yüksek yük taşıma performansı, azaltılmış aşınma ve suya ve korozyona karşı mükemmel direnç ile karakterize edilirler.

Anderol Gres Yağları

Anderol 794 Sentetik Gres Yağı
Anderol 86 EP-2 Kalsiyum Sülfonat Kompleks Gres NLGI-2
Anderol FG CS-2 PLUS Sentetik Gıda Sınıfı Kalsiyum Sülfonat Kompleks Gres NLGI-2
Anderol HT FG-2 Yüksek Sıcaklıklar için Genel Amaçlı Gres NLGI-2
Anderol OGWR-0 Açık Dişli ve Çelik Halat Gresi NLGI-0

Anderol 794
El aletleri, saatler ve zamanlama cihazları, hassas sürtünme önleyici rulmanlar için kullanılan sentetik grestir.

Anderol 86 EP-2
Özellikle sıcaklık ve su varlığında üstün mekanik kararlılık sağlayan mineral baz yağlı grestir. Merkezkaç kuvvetleri altında ayrılmaya direnecek şekilde formüle edilmiştir. Mükemmel pas önleme özellikleri, mükemmel yük taşıma yeteneği ve aşınma koruması, su ile yıkanmaya ve püskürmeye karşı mükemmel direnç. Yüksek hızlı rulmanlar, otomotiv ve kamyon tekerlek yatakları ve şasi bileşenleri için uygun gres, mükemmel elektrik motoru rulman gresi, ağır hizmet tipi endüstriyel uygulamalar, ör. Çelik Fabrikaları için idealdir.

Anderol OG WR-0
Yüksek basınç ve sıcaklık işlemleri altında her türlü dişli çarkların, dişli çarkların, kremayer dişlilerin ve pinyonların otomatik sprey yağlaması için tasarlanmıştır. Tozlu ve ıslak koşullarda bile döner fırınların veya benzeri sıcak yağlama noktalarının yağlanması için uygun olan açık dişli gresidir.

Anderol OT-2
Özellikle ısı ve su varlığında üstün mekanik stabilite. Merkezkaç kuvvetleri altında ayrılmaya direnecek şekilde formüle edilmiştir. Mükemmel pas önleme özellikleri, yük taşıma yeteneği ve aşınma koruması, suyla yıkanmaya ve püskürmeye karşı direnç ve mükemmel elektrik motoru yatağı gresi. Yüksek hızlı rulmanlar, otomotiv ve kamyon tekerlek yatakları ve şasi bileşenleri, ağır hizmet tipi endüstriyel uygulamalar için uygun gres, ör. çelik fabrikalar, soğuk iklim ortamlarında pivot bağlantılar: soğuğa dayanıklı, su geçirmez, çok amaçlı. Eski orman makineleri, arazi ekskavatörleri, denizcilik uygulamaları vb. İçin genel su geçirmez gres.

Anderol gres yağı fiyatları, teknik döküm, msds, pdf ve daha bir çok teknik destek ihtiyaçlarınız için bizi arayın.