Anderol 783-2

Gıda işleme makinelerinde kullanılmak üzere tasarlanmış alüminyum bazlı sentetik gres yağıdır.

783-2, gıda işleme makinelerinde kullanılmak üzere tasarlanmış sentetik hidrokarbon (PAO) bazlı alüminyum kompleks kalınlaştırılmış bir grestir. Toksik olmayan, yüksek kaliteli genel amaçlı grestir ve yüksek sıcaklıklar, yüksek yükler ve suya maruz kalma altında bile çok çeşitli uygulamaları karşılayabilir. 783-2, tesadüfi gıda temasının meydana gelebileceği uygulamalarda kullanım için H1 olarak kayıtlı NSF'dir.

AVANTAJLAR

– Yüksek sıcaklıklar, yüksek yükler ve suya maruz kalma
– Mükemmel aşınma koruması
– Paslanmayı önleme
– İyi mekanik stabilite

UYGULAMA

783-2 Yiyecek ve içecek, kozmetik ve ilaç endüstrisinde makaralı ve sürtünmeli rulmanların yağlanması.
Yüksek kaliteli genel amaçlı gıda sınıfı gres.
Kutu kapatma ve şişelemedeki yağlama noktalarını gresleyin.

ANDEROL FGCS2 ALTERNATİF (MUADİL)

Anderol malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Mineral ve Sentetik Yağlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Anderol, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Anderol Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.