Petrol Ofisi Gravis MP

81 inceleme

Kurşun içermeyen aşırı yüklerde çizilme, karıncalanma (micropitting) ve diş kırılması oluşumunu önleyen kapalı sistem dişli yağıdır.

Petrol Ofisi Gravis MP Özellikleri

Petrol Ofisi Gravis MP 150, 220, 320, 460 serisi yağlar kurşun içermeyen, içerdiği yeni nesil özel geliştirilmiş katkı maddeleri sayesinde aşırı yüklerde çizilme, karıncalanma (micropitting) ve diş kırılması oluşumunu önleyen kapalı sistem dişli yağıdır.
NEREDE KULLANILIR ?
FLENDER AG şartlarını karşılar. Dişlilerin kayma-yuvarlanma hareketi esnasında yüzeylerdeki sürtünme, çizilme, karıncalanma (micropitting) ve çatlak oluşumunu engeller. Tüm kapalı sistem dişli kutularında kullanılabilir. Gravis MP yüksek ve darbeli yüklerin bulunduğu çimento, demir çelik sektörleri başta olmak üzere hadde, kalender, vinç, ekskavatör, kreyn, konveyör, takım tezgâhları ve asansörlerin dişli sistemlerinde, esnek kavramalar gibi uygulamalarda da önerilir.
ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI
- FLENDER tarafından onaylandığı üzere 80 °C'de 10.000 saat veya iki sene oksidasyona dayanıklılık sağlar. - İçerdiği özel geliştirilmiş katkı maddeleri sayesinde dişli yüzeylerinde çizilme, karıncalanma (micropitting) ve diş kırılmalarını önler.- FZG düz dişli testinde 12+ ve min. 70 lb. timken yük değerini karşılar. - İçerdiği özel katıklar sayesinde tortu ve depozit oluşumunu önler, köpürmez. - Yüksek yağ filmi direnci sağladığı için dişli sistemini uzun süre korur. - Oksidasyon dayanımları çok yüksektir, uzun servis ömrü sağlar. - Bakım maliyetlerini azaltır, işletme verimini artırır. - Paslanma ve korozyona karşı dişlileri korur. - Su ile temas halinde bile etkili yağlamaya devam eder. - Geniş viskozite aralığında üretilmeleri sayesinde her türlü dişli sisteminde kullanılabilir. Geniş uygulama alanı sağlayarak yağ çeşitliliğini azaltır. - Suyun yoğun olarak bulunduğu haddehane redüktörleri, kâğıt vb. endüstriyel uygulamalarda suyun olumsuz etkilerini önleyerek yağlama işini sürdürür. - İlk çalışma aşınmalarını azaltır. - Sızdırmazlık elemanları ile uyum içinde çalışır. - Yüksek termal stabilitesi sayesinde yüksek sıcaklıklarda tortu ve birikinti oluşturmaz, kimyasal kararlılığını korur.
ŞARTNAMELER VE ONAYLAR
Petrol Ofisi Gravis MP 150, 220, 320, 460 DIN 51517 Part 3 AIST 224 AGMA 9005-E02 SEB 181226 David Brown S1.53.101 E FLENDER Revision 15 (onay)
Petrol Ofisi madeni yağları, üstün kaliteli ürünleri ve gelişmiş lojistik ağı, güçlü altyapısı ile uzun yıllara dayanan operasyonel hizmet deneyimine sahip yağ firmasıdır. Bu nedenle en çok tercih edilen kamu ve kurumlarda yaygın kullanımı olan yerli üretim madeni yağ firmasıdır. Sentetik ve mineral dişli yağları, kompresör yağları, hidrolik yağlar, ısı transfer yağı, boryağı, kızak yağı, trafo yağları, türbin yağı, kauçuklu gres gibi uygun fiyat avantajlı ürün çeşitlerine sahiptir.Petrol Ofisi gres yağı ve endüstriyel yağlar ile ilgili teknik bilgi (sds, pdf), msds (malzeme güvenlik formu) ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz.
Petrol Ofisi Gravis MP muadili (alternatifi)
Petrol Ofisi Gravis MP teknk döküm (pdf, sds, msds)
Petrol Ofisi Gravis MP yorum, öneri ve değerlendirmeler
İnceleme ekle
Petrol Ofisi Gravis MP Petrol Ofisi Gravis MP
Genel değerlendirme*
0/5
* Rating is required
Ürün kalitesi nasıldı ?*
0/5
* Rating is required
Fiyatı Değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
Size sunulan hizmeti değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
İncelemeniz
* İnceleme gereklidir
İsim
* Name is required
* Please tick the checkbox to proceed
* Please confirm that you are not a robot
1-3 81 incelemesi
  1. BE
    (0) (0)
  2. Ş
    (0) (0)
  3. Y
    (0) (0)

Petrol Ofisi Gravis MP hakkındaki tüm sorularınızı burdan iletebilirsiniz.

Bu ürün hakkında soru sorabilirsiniz.

Henüz soru sorulmadı

Soru sorun

Sorunuz bir müşteri temsilcisi veya diğer müşteriler tarafından cevaplanacaktır.

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Soru için teşekkürler!

Sorunuz alındı ve yakında cevaplanacak. Lütfen aynı soruyu tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

Sorunuzu kaydederken bir hata oluştu. Lütfen bunu web sitesi yöneticisine bildirin. Ek bilgi:

Bir cevap ekle

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Cevabınız için teşekkürler!

Cevabınız alındı ve yakında yayınlanacak. Lütfen aynı cevabı tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: