Petrol Ofisi Gravis MP

Kurşun içermeyen aşırı yüklerde çizilme, karıncalanma (micropitting) ve diş kırılması oluşumunu önleyen kapalı sistem dişli yağıdır.

Gravis MP serisi yağları, Kurşun içermeyen, içerdiği yeni nesil özel geliştirilmiş katkı maddeleri sayesinde aşırı yüklerde çizilme, karıncalanma (micropitting) ve diş kırılması oluşumunu önleyen kapalı sistem dişli yağıdır.

PETROL OFİSİ GRAVİS MP NEREDE KULLANILIR ?

FLENDER AG şartlarını karşılar. Dişlilerin kayma-yuvarlanma hareketi esnasında yüzeylerdeki sürtünme, çizilme, karıncalanma (micropitting) ve çatlak oluşumunu engeller. Tüm kapalı sistem dişli kutularında kullanılabilir. Yüksek ve darbeli yüklerin bulunduğu çimento, demir çelik sektörleri başta olmak üzere hadde, kalender, vinç, ekskavatör, kreyn, konveyör, takım tezgâhları ve asansörlerin dişli sistemlerinde, esnek kavramalar gibi uygulamalarda da önerilir.

PETROL OFİSİ GRAVİS MP ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– FLENDER tarafından onaylandığı üzere 80 °C'de 10.000 saat veya iki sene oksidasyona dayanıklılık sağlar.
– İçerdiği özel geliştirilmiş katkı maddeleri sayesinde dişli yüzeylerinde çizilme, karıncalanma (micropitting) ve diş kırılmalarını önler.
– FZG düz dişli testinde 12+ ve min. 70 lb. timken yük değerini karşılar.
– İçerdiği özel katıklar sayesinde tortu ve depozit oluşumunu önler, köpürmez.

– Yüksek yağ filmi direnci sağladığı için dişli sistemini uzun süre korur.
– Oksidasyon dayanımları çok yüksektir, uzun servis ömrü sağlar.
– Bakım maliyetlerini azaltır, işletme verimini artırır.
– Paslanma ve korozyona karşı dişlileri korur.
– Su ile temas halinde bile etkili yağlamaya devam eder.
– Geniş viskozite aralığında üretilmeleri sayesinde her türlü dişli sisteminde kullanılabilir. Geniş uygulama alanı sağlayarak yağ çeşitliliğini azaltır.
– Suyun yoğun olarak bulunduğu haddehane redüktörleri, kâğıt vb. endüstriyel uygulamalarda suyun olumsuz etkilerini önleyerek yağlama işini sürdürür.
– İlk çalışma aşınmalarını azaltır.
– Sızdırmazlık elemanları ile uyum içinde çalışır.
– Yüksek termal stabilitesi sayesinde yüksek sıcaklıklarda tortu ve birikinti oluşturmaz, kimyasal kararlılığını korur.

PETROL OFİSİ GRAVİS MP ŞARTNAMELER VE ONAYLAR

Gravis MP 150, 220, 320, 460

DIN 51517 Part 3
AIST 224
AGMA 9005-E02
SEB 181226
David Brown S1.53.101 E
FLENDER Revision 15 (onay)

PETROL OFİSİ GRAVİS MP FİYATI

Fiyat almak için…

Endüstriyel Yağ ve Gres

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Petrol Ofisi madeni yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.

Petrol Ofisi madeni yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. Petrol Ofisi madeni yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Mineral ve Sentetik Yağlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.