Shell Turbo T

86 inceleme

Özellikle modern endüstriyel buhar türbinleri ve dişli kutularında yüksek aşınma performansına gereksinim duyulmayan hafif hizmet gaz türbinleri geresinimlerini karşılayabilecek bir performans sağlamak üzere geliştirilmiştir.

Shell Turbo T teknik bilgi

Shell Turbo T 32, 46, 68, 100 türbin yağları özellikle modern endüstriyel buhar türbinleri ve dişli kutularında yüksek aşınma performansına gereksinim duyulmayan hafif hizmet gaz türbinleri gereksinimlerini karşılayabilecek bir performans sağlamak üzere geliştirilmiştir. Shell Turbo T yağları mükemmel oksidasyon kararlılığı, düşük köpüklenme eğilimi, pas ve korozyona karşı koruma ve mükemmel sudan ayrışma performansı sağlayan yüksek kaliteli baz yağlar ve çinkosuz katık paketi ile geliştirilmiştir.
ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI
İçeriğindeki oksidasyon kararlılığı yüksek baz yağlar ve peformanslı katık paketi sayesinde oksidasyon kaynaklı bozulmaya karşı yüksek direnç gösterir. Bu sayede yağın kullanım ömrü uzar, korozif asit, depozit ve çamur oluşumunu minimize eder ve işletme maliyetlerinin düşürülmesini sağlar. En düşük seviyede köpük oluşumu ve havayı hızlı defetme özelliği ile mükemmel yüzey özellikleri sunarak yüksek yağ akışı neticesinde yağın bünyesinde kalabilecek havayı asgariye indirger.Buhar türbinlerinde her zaman karşılaşılabilen su karışımı durumunda suyun yağlama sisteminden kolaylıkla dreyn edilmesini sağlayarak sistemi korozyon ve erken aşınmaya karşı korur, plansız duruş olasılığını azaltır. Operasyonel koşullarda ve duruş anlarında türbinde nem ve sudan kaynaklı korozyona karşı koruma sağlayarak pas oluşumunu engeller, bakım maliyetlerini düşürür. Amonyak etkisine karşı direnç gösterecek yüksek kalitede rafine edilmiş baz yağlar ve özel katkı maddeleri kullanılması yağda oluşabilecek zararlı çözünmüş/çözünmemiş amonyak bileşenlerini en aza indirir. Yağlama sistemlerini olumsuz etkileyebilecek depozitlerin oluşumunu azaltır.
NEREDE KULLANILIR ?
Shell Turbo T yağları ISO VG 32, 46, 68 ve 100 sınıfları ile aşağıda belirtilen uygulamalarda kullanılabilir:- Endüstriyel buhar türbinleri ve dişli kutularında yüksek aşınma performansına gereksinim duyulmayan hafif hizmet gaz türbinleri - Hidroelektrik türbin uygulamaları Hassas pas ve oksidasyon kontrolüne gereksinim duyulan bir çok uygulamada - R&O tip türbin yağlarının tavsiye edildiği santrifüj ve aksiyel turbo-kompresörler ve pompalarda
SPESİFİKASYONLAR, ONAYLAR
- Siemens Power Generation TLV 9013 04 & TLV 9013 05 - Alstom Power Turbo-Systems HTGD 90-117 - Man Turbo SP 079984 D0000 E99 - Fives Cincinnati, LLC (formally Cincinnati Machine): P-38 - General Electric GEK 28143b Type I, GEK 32568h, GEK 46506e - Siemens - Westinghouse 21T0591 & PD-55125Z3 - DIN 51515-1 TD ve DIN 51515-2 TG - ISO 8068, L-TSA ve L-TGA - Solar ES 9-224W Class II - GEC Alsthom NBA P50001A - JIS K 2213:2006 Type 2 - ASTM D4304, Type I and Type III - GB 11120-2011, L-TSA ve L-TGA - Indian Standard IS 1012:2002 - Skoda: Buhar türbinleri için Tp 0010P/97 teknik özellikleri - Alstom Power Hydro Generators (spec HTWT600050) - Dresser Rand (spec 003-406-001) - Siemens Turbo Compressors (spec 800 037 98)
Shell endüstriyel madeni yağ ve gresler, sentetik yağlardan mineral yağlara ve yüksek performanslı greslere, kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak yağ çeşitlerine sahiptir. Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler için özel yağlama gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcıların üretimini yapmaktadır.Shell Türkiye endüstriyel yağları olan tellus hidrolik yağ, omala dişli yağı, ısı transfer yağı, kızak yağı, trafo yağı, türbin yağı, Shell Gadus gresler, kompresör yağları ait, teknik bilgi (sds, pdf), msds (malzeme güvenlik formu) ve fiyat teklifi ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz.

Shell Turbo T MUADİLİ (ALTERNATİFİ) NEDİR ?

Shell Turbo T muadili (alternatifi) için en uygun bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Shell Turbo T teknik döküm (datasheet, pdf, sds, msds) detaylarını inceleyebilirsiniz.

Shell Turbo T için soru sorabilir bilgi alabilirsiniz.

Bu ürün hakkında soru sorabilirsiniz.

Henüz soru sorulmadı

Soru sorun

Sorunuz bir müşteri temsilcisi veya diğer müşteriler tarafından cevaplanacaktır.

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Soru için teşekkürler!

Sorunuz alındı ve yakında cevaplanacak. Lütfen aynı soruyu tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

Sorunuzu kaydederken bir hata oluştu. Lütfen bunu web sitesi yöneticisine bildirin. Ek bilgi:

Bir cevap ekle

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Cevabınız için teşekkürler!

Cevabınız alındı ve yakında yayınlanacak. Lütfen aynı cevabı tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Shell Turbo T için yapılan yorumlar ve değerlendirmeler

İnceleme ekle
Shell Turbo T Shell Turbo T
Genel değerlendirme*
0/5
* Rating is required
Ürün kalitesi nasıldı ?*
0/5
* Rating is required
Fiyatı Değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
Size sunulan hizmeti değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
İncelemeniz
* İnceleme gereklidir
İsim
* Name is required
* Please tick the checkbox to proceed
* Please confirm that you are not a robot
1-2 86 incelemesi
  1. MS
    (0) (0)
  2. Z
    (0) (0)