Anderol

Aradığınız ürüne ait sonuçlar aşağıdaki gibidir.

Anderol teknik detaylar, fiyatları, incelemeler

Anderol, 80 yıllık deneyimle desteklenen çok çeşitli endüstriyel uygulamalarda kullanılan yüksek performanslı özel yağlayıcıların lider üreticisi ve pazarlamacısıdır. Anderol, havacılıkta sentetik sıvıların kullanımına öncülük eden bir teknolojik liderliğe sahiptir.

1950’lerde, performans ve verimlilikte ilerleme sağlayan ürünler sağlayan yeni yağlama alanlarına doğru çeşitlendi. 1960’larda, endüstriyel pazarlarda, özellikle hava kompresörleri ve vakum pompalarında yüksek performanslı yağlayıcıların üreticisi olarak küresel bir üne kavuştu.

Ürünlerinin uygulanması, bakım gereksinimlerini genellikle yarı yarıya azaltır, çalışma verimliliğini artırır ve makine ömrünü önemli ölçüde uzatarak genel bir maliyet etkinliği sağlar. Daha düşük maliyetle daha iyi yağlama deneyimi yaşamak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Ürün çeşitliliğinde Anderol kompresör yağları, gres yağları, zincir yağları ve farklı sıvı yağları içerir. En uygun fiyatlar ve gerçek orjinal ürünler ile tanışmak için bizimle irtibata geçin.

Anderol Kompresör ve Vakum Pompası Yağları

1200N
1255
Pistonlu proses, gaz kompresörleri ve vakum pompaları için uzun süreli silindir ve karter yağlayıcısı olarak şiddetle tavsiye edilir.
Kuru nitrojen ile kombinasyon halinde uygulamalarda (H2 hariç) kullanım içindir.

3046
Yağla doldurulmuş vida, eksenel ve santrifüj kompresörler, oksidasyona dirençli bir yağlayıcı gerektiren uygulamalar. Aşağıdaki gazların varlığında kullanılabilir: Hava, bütadien, karbon monoksit, fırın (çatlak) gazı, karbondioksit (kuru), etilen, helyum, hidrojen, hidrojen sülfür (kuru), doğal gaz, metan, azot, propan, sentez gazı, Sülfür hekzaflorür.

3057M

Yağlı döner vidalı kompresörler, Yağ doldurulmuş döner kanatlı kompresörler. H2S gibi asidik bileşenlerin fraksiyonlarını içeren hava, helyum ve hidrokarbon gazlarının sıkıştırılması için kullanılabilir. Özellikle demiryolu fren sistemleri için tavsiye edilir.

3068
Yağlı vidalı ve kanatlı kompresörlerin yağlanması veya oksidasyona dirençli bir yağlayıcı gerektiren diğer uygulamalar. Aşağıdaki gazların varlığında kullanılabilir: Hava, karbon monoksit, karbon dioksit (kuru), etilen, helyum, hidrojen, doğal gaz, metan, nitrojen, propan, butadien.

3150
3100
Pistonlu ve kanatlı kompresörlerin yağlanması veya oksidasyona dirençli bir yağlayıcı gerektiren diğer uygulamalar. Aşağıdaki gazların varlığında kullanılabilir: Hava, karbon monoksit, karbon dioksit (kuru), etilen, helyum, hidrojen, doğal gaz, metan, nitrojen, propan, butadien.

3468

Yağlı vida, eksenel ve santrifüj kompresörlerin yağlanması veya oksidasyona dirençli bir yağlayıcı gerektiren diğer herhangi bir uygulama. Aşağıdaki gazların varlığında kullanılabilir: Hava, bütadien, karbon monoksit, fırın (çatlak) gazı, karbondioksit (kuru), etilen, helyum, hidrojen, hidrojen sülfür (kuru), doğal gaz, metan, nitrojen, propan, sentez gazı, Sülfür hekzaflorür. EP olmayan dişli ve yatak yağı olarak ve ağır hizmet tipi hidrolik uygulamalarda da kullanılabilir.

495
496
497
Yağla doldurulmuş döner vidalı kompresörler, Yağlı döner kanatlı kompresörler, eksenel kompresörler, santrifüjlü kompresörler ve vakum pompaları, aşağıdaki gazların varlığında: Hava, bütadien, karbon monoksit, fırın (çatlak ) gaz, karbon dioksit (kuru), etilen, helyum, hidrojen, hidrojen sülfür (kuru), doğal gaz, metan, nitrojen, propan, sentez gazı, Sülfür heksaflorür.

500
555
750
755
Pistonlu kompresörler, kanatlı kompresörler ve vakum pompaları için silindir ve karter yağlaması. Aşağıdaki gazların varlığında kullanılabilir: Hava, bütadien, karbon monoksit, karbon dioksit (kuru), etilen, helyum, hidrojen, doğal gaz, metan, nitrojen, propan.

556
568
Çok iyi aşınma ve oksidasyon direnci gerektiren vidalı, kanatlı ve pistonlu kompresörler için uygundur. Düşük akma noktası ve yüksek film gücü, soğuk hava koşullarında başlatma / durdurma modunda çalışırken özel koruma sağlar, örn. Kar püskürtücüler.

C-NRT 32
C NRT 46
C-NRT 68
C NRT 100
C-NRT 150
Aşağıdaki gazlar için santrifüj ve vidalı kompresörler için silindir ve karter yağlaması: Hava, bütadien, karbon monoksit, fırın (çatlak) gazı, karbondioksit (kuru), etilen, helyum, hidrojen, florür gazları, hidrojen sülfür (kuru), doğal gaz, metan, azot, propan, sentez gazı, Kükürt hekzaflorür, biyo gaz.

Anderol Dişli Yağları

465
Sinterlenmiş metal yataklar, parçalar ve fitiller için emprenye sıvısı, ölçüm ve dağıtım pompaları ve sayaçları, sürtünme önleyici yataklar, mekanik yay ve aktüatör mekanizmaları, ofis, hesaplama ve muhasebe ekipmanları, genel amaçlı orta viskoziteli yağlama yağı, tel ekstrüzyon yağı.

5150 XEP
5220 XEP
5320 XEP
5460 XEP
5680 XEP
5999 XEP
Aşırı hizmet koşullarına maruz kalan dişli uygulamaları, her türlü kapalı dişli tahrikleri, düz yuvarlanma elemanları ve sürtünme önleyici tipler dahil yataklar, kapalı dişli kutuları ve hız düşürücüler için özellikle uygundur.

5220 PLUS
5320 PLUS
5460 PLUS
5680 PLUS
Ekstrem servis koşullarına maruz kalan dişli uygulamaları, her tür kapalı dişli tahrikleri, düz yuvarlanma elemanları ve sürtünme önleyici tipler dahil yataklar, yüksek mikro oyuk direnci gerektiren uygulamalar için uygundur.

Anderol Hidrolik Yağları

Bioguard FRHF 46
Bioguard FRHF 68
Daha yüksek derecede yangına dayanıklılık gerektiren yüksek sıcaklık ortamlarındaki hidrolik sistemler için şiddetle tavsiye edilir. Bu sıvı aynı zamanda çevreye duyarlı ürünlerin tercih edildiği uygulamalar için de uygundur (yol dışı inşaat araçları, tünel inşaatı ve makineleri gibi).

Anderol Zincir Yağları

2100 HTCL
2150 HTCL
2220 HTCL
2320 HTCL
Aşağıdakiler dahil zor ortam ve koşullarda kullanım için önerilir: Titreşimli, ağır yükler ve / veya yüksek hızlar, kum, toz, asitler ve nem veya yüksek sıcaklık. Fırça ile, elle, yağ banyolu, basınçlı sistemle uygulanabilir.

CHAIN OIL XL 220
Tünel ve spiral fırınlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Aşağıdaki uygulamalarda da kullanılabilir: Konveyör sistemleri, baskı ve kaplama işlemleri, yönlendirilmiş şerit levha veya kontrplak endüstrisinde kullanılanlar gibi ahşap şekillendirme makineleri, yüksek sıcaklıklı yatak, kam veya kayar yağlayıcı gerektiren diğer uygulamalar.

Anderol Gres Yağları

794
İnce aletler, saatler, saatler ve zamanlama cihazları, hassas sürtünmesiz yataklar, ofis, bilgi işlem ve muhasebe.

86 EP-2
Özellikle ısı ve su varlığında üstün mekanik stabilite. Merkezkaç kuvvetleri altında ayrılmaya direnecek şekilde formüle edilmiştir. Mükemmel pas önleme özellikleri, mükemmel yük taşıma yeteneği ve aşınmaya karşı koruma, suyla yıkamaya ve püskürtmeye karşı mükemmel direnç. Yüksek hızlı rulmanlar, otomotiv ve kamyon tekerlek yatakları ve şasi bileşenleri için uygun gres, mükemmel elektrik motoru rulman gresi, ağır hizmet tipi endüstriyel uygulamalar, ör. Çelik Fabrikaları.

OG WR-0
Yüksek basınç ve sıcaklık işlemleri altında her türlü dişli çarkların, dişli çarkların, kremayer dişlilerin ve pinyonların otomatik sprey yağlaması için tasarlanmıştır. Tozlu ve ıslak koşullarda bile döner fırınların veya benzeri sıcak yağlama noktalarının yağlanması için uygundur.

OG WR-0 Spray
Dişli çarklar, kremayer dişliler, dişli çarklar, yüksek basınç ve sıcaklıkta çalışma altında her türlü pinyon. Ulaşılması zor yerlerde kullanımı kolaydır.

OT-2 Red
Özellikle ısı ve su varlığında üstün mekanik stabilite. Merkezkaç kuvvetleri altında ayrılmaya direnecek şekilde formüle edilmiştir. Mükemmel pas önleme özellikleri, yük taşıma yeteneği ve aşınmaya karşı koruma, su ile yıkanmaya ve püskürmeye karşı direnç ve mükemmel elektrik motoru yatak gresi. Yüksek hızlı rulmanlar, otomotiv ve kamyon tekerlek yatakları ve şasi bileşenleri, ağır hizmet tipi endüstriyel uygulamalar için uygun gres, ör. çelik fabrikalar, soğuk iklim ortamlarında pivot bağlantılar: soğuğa dayanıklı, su geçirmez, çok amaçlı. Eski orman makineleri, arazi ekskavatörleri, denizcilik uygulamaları vb. İçin genel su geçirmez gres.