Neo Lubricants Neogrease CS LH 000

Mineral esaslı yapıya sahip yüksek yük dayanımı için tasarlanmış suya ve oksidasyona dirençli çok amaçlı sıvı grestir.

Neogrease CS LH 000, mineral esaslı yapıya sahip yüksek yük dayanımı için tasarlanmış suya ve oksidasyona dirençli çok amaçlı sıvı grestir. Yapısındaki özel mineral baz yağ ve yüksek performanslı katkıları sayesinde otomatik yağlamalar için uygundur.

– Ağır yükler için tasarlanmış
– Oksidasyon ve aşınma önleyici
– Suya karşı dirençli

Neogrease CSLH 000 KULLANILDIĞI YERLER

Yüksek yük ve sürtünme noktaları için idealdir. Rulmanlar, kaymalı yataklar, kılavuzlar, dişli miller, dişli motorlar, küçük dişliler sonsuz dişliler için kullanımı uygundur. Ayrıca otomatik yağlama veya merkezi yağlama istenen tüm uygulamalarda kullanılabilir.

Neogrease CS LH 000 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Yüksek yüklere dayanıklı
– Uzun servis ömrü
– Merkezi yağlamaya uygun
– Oksidayson ve korozyona karşı dayanıklı
– Yüksek basınca dayanıklı

Neogrease CS LH 000 NASIL UYGULANIR ?

Fırça, spatula veya gres tabancası ile uygulanabilir. Otomatik yağlama sistemlerinde pompa uyumu mutlaka kontrol edilmelidir.

özel endüstriyel yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Karşılaştırma Cetveli ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Neo Lubricants özel endüstriyel yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.