Klüber Summit DSL

Sentetik ester yağı ve katkı maddeleri bazlı hava kompresörü yağlarıdır. Mineral yağlar, sentetik hidrokarbon yağlar ve poliglikol yağlar ile karıştırılabilirler.

Summit DSL yağları, sentetik ester yağı ve katkı maddeleri bazlı hava kompresörü yağlarıdır. Mineral yağlar, sentetik hidrokarbon yağlar ve poliglikol yağlar ile karıştırılabilirler.

KLÜBER SUMMİT DSL ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Yağ enjeksiyonlu vidalı kompresörlerde 8.000 çalışma saatine kadar yağ değişim aralıkları sayesinde düşük bakım ve işletme maliyetleri
– Yağların keçelere karşı nötr davranışı nedeniyle daha kolay kompresör yağı dönüşümü
– İyi kir çözme kapasitesi, yağdaki ester içeriği nedeniyle temiz yağ devresi, temizlik maliyetlerinin düşürülmesi
– Yağ devresinde düşük oksidasyon kalıntısı oluşumu, uzatılmış yağ filtresi ve separatör ömrü sayesinde düşük işletme maliyetleri
Summit DSL 32, 46 ve 68 biyolojik olarak parçalanabilen yağlardır ve kanalizasyon tesisleri gibi hassas uygulamalar için kullanılabilir.

KLÜBER SUMMİT DSL 32, 46, 68 NEREDE KULLANILIR ?

Özellikle yağ enjeksiyonlu vidalı kompresörlerde 8.000 çalışma saatine* varan yağ değişim aralıkları için tasarlanmıştır. Summit DSL 32 ve 46 ayrıca santrifüj kompresörlerin yağlanması için kullanılabilirken, Klüber DSL 68, 100, 125 özellikle yağlama pistonlu pistonlu kompresörler için uygundur.

Klüber Summit yağları, daha önce geleneksel mineral yağlarla çalıştırılan kompresörler için kullanılmaktadır. Bu yağlar, hava kompresörlerinde kullanılan çoğu elastomer contaya karşı nötrdür, bu nedenle sızıntı beklenmez.

Klüber Summit DSL 32 yağları, esas olarak, mineral yağlar kullanıldığında istenilen bakım aralıklarına ulaşılamayan veya valflerde ve sıkıştırma odasında ciddi kalıntı oluşumu (karbon birikintileri) gösteren pistonlu pistonlu kompresörlerde kullanılır. Klüber Summit DSL 32, 46 ve 68 biyolojik olarak parçalanabilir ve bu nedenle çevreye duyarlı uygulamalarda kullanılabilir.

Klüber Summit DSL yağları, sentetik baz yağı sayesinde iyi oksidasyon kararlılığı sunar, böylece kompresörlerdeki oksidasyon kalıntılarını en aza indirir ve yağ değişim aralıklarını ve yağ filtreleri ve separatörlerin (vidalı tip kompresörler) ve valflerin (pistonlu pistonlu kompresörler) hizmet ömrünü uzatır.

KLÜBER SUMMİT DSL NASIL UYGULANIR

Hava kompresörleri için yağ viskozitesini seçerken lütfen üreticinin talimatlarına uyun. Kullanılmış bir kompresörü Klüber Summit DSL yağına değiştirirken, henüz sıcakken tüm kompresör devresindeki eski yağı boşaltın. Ayrıca tüm yağ filtrelerini ve ayırıcıları değiştirmenizi öneririz. Ardından kompresörü Klüber Summit DSL yağı ile yeniden doldurun.

Mineral yağdan sentetik Klüber Summit D SL yağına geçerken lütfen kompresörün kararmış veya kirlenmiş yağ şeklinde oksidasyon kalıntıları içerebileceğini göz önünde bulundurun. Bu tür kalıntılar taze kullanım ömrünü etkileyebileceğinden, kompresör Klüber Summit Varnasolv kullanılarak temizlenmelidir.

KLÜBER SUMMİT DSL FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER SUMMİT DSL ALTERNATİF (MUADİL)
Klüber Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Klüber Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.