Elkalub LA 8

Aşırı yük altında çalışan matbaa zincirler için üretilmiş yapışkan zincir yağıdır.

LA 8, aynı zamanda mükemmel bir sürünme kabiliyetine sahip, oldukça viskoz özel bir yağlayıcıdır.

LA 8 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

Esas olarak yüksek yüklü zincirli şanzımanların yağlanması için tasarlanmıştır. LA 8'in oluşturduğu EP ve sınır yağlama özelliklerine sahip çok yapışkan film, merkezkaç kuvvetlerine ve basınca karşı son derece dayanıklıdır. LA 8, önde gelen matbaa üreticileri tarafından tavsiye edilmekte veya reçete edilmektedir.

ELKALUB LA 8 KULLANILDIĞI YERLER

Şanzıman, zincir, baskı, tahrik teknolojisi, tesis inşaatı, teslimat zincirleri, kılavuz raylar, eksantrikler, kavrayıcı açma eğrileri, açık dişli çarklar, zincir kılavuzları. Her tür zincirli şanzıman için düz olarak veya özellikle yapışkan tipte bir yağlayıcıya ihtiyaç duyan tüm yağlama noktalarında mineral yağlar için katkı maddesi olarak (%5-20) kullanılır. Elkalub LA 8 gürültü önleyici etkiye sahiptir.

ELKALUB LA 8 FİYATI

Fiyat almak için…

ELKALUB LA 8 ALTERNATİF (MUADİL)
Elkalub Türkiye Endüstriyel Yağ ve Gres

Esas olarak otomotiv sektöründe kullanım için yenilikçi yüksek performanslı yağlayıcılar, yağ ve yakıt katkı maddeleri ile 1956 yılında kurulmuştur. 1970'lerde ürünlerimizi endüstriyel ve el sanatları uygulamaları için gücü artıran yağlamaya odakladık. O zamandan beri ürünlerimiz ELKALUB markası altında satılmaktadır.

Özenle seçilmiş ürün yelpazemizle, müşterilerimizin çeşitli yağlayıcı gereksinimlerini dikkate alıyoruz. Uygulama alanının farklı fiziksel koşulları için yağlar veya gresler olarak yağlayıcılar sunuyoruz. Özellikle erişilmesi zor yağlama alanları için sprey formundaki greslerimiz ve yağlarımız çok kullanışlıdır. ELKALUB yüksek performanslı yağlayıcılar, özellikle zorlu yağlama görevlerinin çözümü için uygulanır. Matbaa baskı endüstrisi, gıda endüstrisi, ilaç endüstrisi, makine ve tesis yapımı endüstrisi, otomotiv endüstrisi, alet üreticileri gibi farklı endüstri dallarında sayısız tanınmış ulusal ve uluslararası şirket ve grup için yağlayıcılar geliştiriyor ve üretiyoruz.

Gıda endüstrisinde kullanılması amaçlanan yağlayıcıların özel gereksinimleri karşılaması gerekir. Ürünlerin zararsızlığı konusunda herhangi bir taviz verilmemelidir. Öte yandan gıda endüstrisi için makine üreticileri, yağlama maddesinin performansıyla ilgili herhangi bir kesintiyi kabul etmek istemiyor. Gıda endüstrisinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış çok çeşitli ELKALUB yağlama gresleri ve yağları her iki gereksinimi de karşılar. Uygulamaya bağlı olarak, NSF H1 / H2 onayına sahip 70'den fazla yağlayıcı sunuyoruz.

Elkalub malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Mineral ve Sentetik Yağlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Elkalub yağları, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Elklaub Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.