Anderol 783-00

Gıda işleme makinelerinde kullanılmak üzere tasarlanmış alüminyum bazlı sentetik gres yağıdır.

783-00, gıda işleme makinelerinde kullanılmak üzere tasarlanmış sentetik hidrokarbon (PAO) bazlı alüminyum kompleks kalınlaştırılmış bir grestir. Toksik olmayan, yüksek kaliteli genel amaçlı bir grestir ve yüksek sıcaklıklar, yüksek yükler ve suya maruz kalma altında bile çok çeşitli uygulamaları karşılayabilir. 783-00, tesadüfi gıda temasının meydana gelebileceği uygulamalarda kullanım için NSF olarak H1 olarak kayıtlıdır.

UYGULAMALAR / AVANTAJLAR

Yiyecek ve içecek, kozmetik ve ilaç endüstrisinde makaralı ve sürtünmeli rulmanların yağlanması
Yüksek sıcaklıklar, yüksek yükler ve suya maruz kalma
Yüksek kaliteli genel amaçlı gıda sınıfı gres
Kutu kapatma ve şişelemede yağlanan noktaları gresleyin
Mükemmel aşınma koruması
Paslanmayı Önler
İyi mekanik stabilite

KAYITLAR / ONAY

783-00 yağlayıcıları, gıda işleme, şişeleme, konserve, et işleme ve ilaç endüstrilerinde birçok OEM tarafından onaylanmış, tavsiye edilmiş ve sahada test edilmiştir. ANDEROL ve PQ Food Grade Yağlayıcılar, NSF International (www.nsf.org) tarafından tescil edilmiştir ve USDA 1998 Yönergelerine uygundur. ANDEROL Food Grade yağlayıcılar ayrıca Ulusal Yağlayıcı Gres Enstitüsü (NLGI) ve Avrupa Yağlayıcı Gres Enstitüsü (ELGI) tarafından önerilen sertifikasyon gerekliliklerini de karşılamaktadır.

TAŞIMA VE DEPOLAMA
ANDEROL 783-00 yağlayıcıları, olağan bakım yapıldığında normal kullanımda genellikle çok az tehlike arz eder. Dökülürse, inert, emici malzeme ile örtün ve çıkarın. Alanı suyla yıkayın. Bu yağlar çok yanıcı olmamasına rağmen yanar ve açık alevden uzak tutulmalıdır. Yangın durumunda su spreyi, köpük, karbondioksit veya kuru kimyasal kullanın. ANDEROL yağlayıcıları, kontaminasyonu önlemek için tercihen korumalı yerlerde depolanmalıdır. Varilleri tekrar kullanmayın, yıkayın ve yenileyiciye gönderin.

Anderol malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Mineral ve Sentetik Yağlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Anderol, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Anderol Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.