Klüber Summit Varnasolv

Sentetik ester yağı ve temizlik katkı maddeleri içeren konsantre bir yumuşatıcı sıvıdır.

Summit Varnasolv, sentetik ester yağı ve temizlik katkı maddeleri içeren konsantre bir yumuşatıcı sıvıdır. Mineral yağlar, sentetik hidrokarbonlar, ester yağlar ve poliglikoller ile karışabilir.

KLÜBER SUMMİT VARNASOLV ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Cila ve karbon birikintilerini çözerek bakım ve temizlik maliyetlerini düşürür
– Temizlemeden önce sistemlerin sökülmesi gerekmez
– Çalışma sırasında kullanılır, temizlik için makinelerde aksama olmaz
– 1 ila 10 bazında kompresör yağına eklendiğinde contalara karşı nötr davranış nedeniyle kolay uygulama
– Daha yüksek verimlilik (örn. kompresör) ve yeni yağ dolumunun daha uzun hizmet ömrü nedeniyle işletme ve bakım maliyetlerinin azalması

KLÜBER SUMMİT VARNASOLV NEREDE KULLANILIR ?

Özellikle vidalı kompresörlerin, hidrolik sistemlerin, dişlilerin ve kalenderler gibi diğer yağ sirkülasyon sistemlerinin temizliği için tasarlanmıştır. Saç kremi, mineral yağ, sentetik hidrokarbon, ester yağı ve poliglikol bazlı yağlar için kullanılabilir.

Yağ enjeksiyonlu vidalı ve sürgülü kanatlı kompresörlerde madeni yağların kullanılması, tüm yağ devresinde vernik ve karbon birikmesine neden olabilir veya hidrolik sistemlerde valflerde ve sıcak yüzeylerde yapışkan kalıntılar oluşturabilir. Bu genellikle artan enerji tüketimine, yapışkan valflere, tıkanmış yağ hatlarına ve filtrelere ve bakım nedeniyle artan duruş sürelerine neden olur.

Çalışma sırasında vernik ve karbon birikimlerini çözen ve bunların kompresör yağında asılı kalmasını sağlayan konsantre bir yumuşatıcı sıvıdır. Bu nedenle, temizlik için sistemi sökmek artık gerekli değildir. Kalıntıları içeren yağ, üniteye yeni yağ doldurulmadan önce tamamen boşaltılır.

KLÜBER SUMMİT VARNASOLV NASIL UYGULANIR

Yağ dolgusuna 1'den 10'a kadar Summit Varnasolv ekleyin. Ek miktara izin vermek için yeterli kompresör yağını boşalttığınızdan emin olun. Mümkünse, tüm vernik ve karbon birikintilerini veya yapışkan kalıntıları çözmek için üniteyi 70 – 80°C çalışma yağı sıcaklığında 40 ila 60 saat daha çalışmaya devam edin. Üniteyi maks. 80 saat. Kullanılmış yağ dolumu taze yağı ciddi şekilde etkileyebileceğinden, yağın borulardan, filtre yuvalarından ve ölü köşelerden de çıkarıldığından emin olun. Ardından filtreleri ve yağ ayırıcıları değiştirin ve üniteyi taze yağ ile yeniden doldurun.

Özellikle dişlilerde ve diğer yüksek yüklü ünitelerde kullanırken, yağ dolgusuna Varnasolv eklerken lütfen yağ/Varnasolv karışımının viskozitesini ve aşınmaya karşı korumasını dikkate alın.

KLÜBER SUMMİT VARNASOLV FİYATI

Fiyat almak için…

Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Klüber Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.